• 2
    2020-2021 sezonunda victoria macaulay'ın yerini doldurması için transfer edilen uzun forvet. ortamlarda 2018 dünya kupasında amerika'ya attığı 30 sayıyla bilinmektedir. 2 sezondur 2018'de eurocup finalinde geçtiğimiz reyer venezia'da forma giyiyor; takımın asist, sayı, ribaund istatistiklerinde ilk üç sırada dolanıyordu. hatta geçtiğimiz 2019-2020 sezonunda takım içindeki iki rakibinden biri yine eurocup sezonunda formamızı giyen gintare petronyte idi.

    bunun dışında kariyerinde castors braine, usk prag, chevakata ve ttt riga gibi takımlar var. tüm bu takımların ortak noktası bizim avrupa'da bu sezon için hedeflediğimiz seviyelerde mücadele eden takımlar olması. bu bakımdan takıma tecrübesiyle çok şey katacağı aşikar. bunun yanında topla oynamayı çok seven bir oyuncu olduğunu ve bu yüzden genelde atış yüzdesinin düştüğünü de belirtmek gerekir sanırım. hartley ile birlikte bu konuda top paylaşımının iyi ayarlanması, bu konuda birbirlerine saygı göstermeleri lazım.

    tecrübesine rağmen victoria macaulay'ın yarattığı etkiyi yaratıp yaratamayacağı da ayrı bir soru işareti. eğer çaylak bella alarie de beklenen katkıyı yapamazsa takımın pota altında tek başına mücadele etmek zorunda kalacak olması da cabası...