resim
Abdurrahim Albayrak
Görev:As Başkan
Takım:-
Yaş:69
Uyruk:Türkiye
 • 4525
  kendisini severdim ama kırgınlığım dağ boyu. biz bu adamdan fenerbahçe'ye transfer çalımı atmasını beklerken camında yapı kredi tabelası olan altur minibüsü görmüştüm. yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam. rica eidyorum bu konu ile ilgili bana iş hayatına henüz atılmamış ya da alt yüklenici üst yüklenici ilişkisi hakkında bir fikri olmayan arkadaşlar mesaj atmasın.
 • 4527
  koskoca galatasaray'ın transferlerinde hiçbir zaman tümüyle yetkili tek kişi olmadı kendisi.

  gereksiz bir algı var sanki tüm transferleri kendisi planlamış gibi.
  yurt içi transfer olur, abdurrahim albayrak gider ilgilenir de yurtdışı transferlerimizdeki süreçleri kendisinin yönettiğini düşünmek biraz komik. gereksiz eleştiri bu kendisine karşı. yurt dışı transferlerinde sürece etkisi yoktur. kulubün tek transfer yetkilisi kendisi de değildi zamanında.

  florya'da bulunması çok iyidir, futbolcuların tüm sorunlarını çözer. müthiş bir adam, iyi bir galatasaraylı.
 • 4528
  kesinlikle ama kesinlikle yeni yönetimde yer almaması gereken iş adamı. dursun özbek’i zerre sevmesem de erden timur ile iyi bir iletişimleri var. aralarına kimse giremiyor ama albayrak gelince erden timur’a gösterilen ilgi ve sevginin kendisinde olmasını isteyeceğini düşünüyorum. yani albayrak direkt 2.adam olmak ister. e 2.adam için timur’dan daha iyisi yok. öyle sanıldığı gibi “albayrak oyuncu ve yöneticiler arasında köprü olsun başka bir iş de yapmasın.” durumu yok yani. albayrak transfere de karışmak isteyecek, oyuncular ve yönetimde köprü görevi de görecek, başkana gerektiğinde kasa kolaylığı sağlayacak ve gerekirse basın sözcülüğü yapacak. e saydığım bu görevleri zaten erden timur yapmıyor mu? yapıyor. o zaman?

  albayrak’ın galatasaray’a başkan olma hayalini bilmeyen yok. yeni yönetimde yer alırsa %99 2.başkan olmak isteyecek ki sonraki seçimde direkt başkan olsun. işte biz de tam olarak bunun aynısını timur için istiyoruz. bizim istediğimizi albayrak da biliyor ve böyle bir şeyin olmasını ister mi? istemez. albayrak yönetimde olursa timur rahat çalışamaz. istediğiniz kadar “başkan var, o buna izin vermez!” deyin yine de bu çatışma kaçınılmaz. öte yandan işin siyaset ayağı var. öyle sanıldığı gibi albayrak varken hakkımız yenilmeyecek durumu da yok. albayrak en son yönetici olduğunda fatih terim’e her fırsatta ceza veriyorlardı ve o da izliyordu. sanıldığı gibi bir ağırlığı da yok.

  transfer konusunda hele hiç gelmesin. yeryüzünde başka forvet yokmuş gibi arkadaşından (!) diagne’yi 13 milyona aldı bu adam. yine zamanında yine amrabat’a 8.6 milyon verdi. başaramadığı transferleri ve falcao rezaletini konuşmaya başlarsak bu entry bitmez. en başta söylediğim gibi albayrak’ı yeni yönetimde istemiyorum. inşallah gelmez.
App Store'dan indirin Google Play'den alın