Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Karşılaşması
20:30 Hatay Atatürk Stadyumu
2 - 1
 • 1
  süleyman luş için 74. dk dan itibaren izledim maçı. izlerken erkan diye bir 8 numara var urfa'da, defansif oyun kurucu oynatıyorlar, yani oyunun merkezi. çok dikkatimi çekti maçta sürekli pas yerine çalım zorladı, arada bir iki güzel pas attı güzel çalımlar da attı ama sürekli topu ayağında oyalıyordu. dedim bu erkan zengin falan mı acaba? kamera yaklaşınca gördüm, formasında soyismi yazıyormuş. bizim erkan süer'miş*. fiziksel olarak sırıtmıyor maçta ama zihinsel olarak eksikleri var. eğer öğrenmeye meyilli bir yapısı varsa iyi ekmek yiyebiliriz bu arkadaştan.

  süleyman ise hiç dikkat çekici değildi izlediğim 20 dk. itibariyle.
 • 2
  iki kiralık oyuncumuzun forma giydiği müsabaka.
  erkanı değerlendirecek olursam oyuna girdikten sonra adından sürekli söz ettirdi.sürekli boşa çıkıp top aldı. defansa yardıma geldi. ikili mücadelelerde yıkılmadı. pas ve çalım yeteneği gayet iyi. yeterli maç oynamamanın vermiş olduğu yanlış tercihleri sıkça yaptı. 8. numara pozisyonunda atalayın çok daha önünde bir performansı var. beni gelecek adına umutlandırdı.
  süleyman ise pek ümit vermedi. hatayın 2. golünde kademeye giremedi. özgüven eksikliği dikkatimi çekti. bunun nedeni bariz olarak maç oynama eksikliği . sorumluluk almaktan kaçındı.birkaç maç düzenli oynadıktan sonra sağlıklı yorum yapılabilir kanaatindeyim.