• 123
  yani 4 senedir bunu oynuyoruz. her türlü kupada nerden baksan 200’e yakın maça çıkmışız. skordan bağımsız kaç tane maçta; vay be ne top oynadık diyebiliriz?

  fernando, ndiaye, belhanda, tolga, nzonzi, seri, lemina, taylan, emre akbaba, etebo, gedson fernandes, feghouli, emre kılınç, arda, ömer bayram gibi orta saha havuzu oluştu.

  yani şu adamlar şampiyonlar ligini geçtik; en azından rizespordan, hatayspordan, göztepeden bilmem alanyaspordan orta sahayı nasıl teslim alamıyor bu süper sistemde peki?

  geçen sene 2019-2020 sezonunda pandemi arifesi sadece 3-4 maç ikili orta saha yan yana oynatıp emre akbaba’yı forvet arkası oynattık. gayet de pozisyonu bol, derli toplu birkaç maç izledik. skor da aldık. ama baktık hop fatih hoca yine bu sisteme dönmüş ortada bir olumsuzluk yokken.

  bu ligin basit kuralları var, 4-1-4-1 ve türevlerini izlemek isteyen 11 tane a sınıf oyuncuya sahip liverpool’u, man city’i izlesin.

  elalem berkan emir’le, erzurumsporlu osman çelik’le kök söktürüyor bize. bir sene mahmut tekdemir şampiyonluğa gidiyor, öbür sene 40 yaşındaki atiba şampiyonluğa gidiyor, hala sorunun oyuncularımızın yetersizliğinden sebep olduğu düşünülüyor.

  bu sistem ayağımıza bir pranga. kurtulduğumuz gün futbol oynamaya başlayacağımız gün olacak.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!