• 1
  bizi 2023-2024 sezonunda aşırı rahatlatıp, başarının gizli anahtarlarından biri olmuştur.

  33 hafta oldu, galatasaray'ın en iyi stoperi kimdi diye bir anket açsak, en iyi seçilen stoper %40'dan fazla oyu zor alır.

  abdülkerim bardakçı, davinson sanchez ve victor nelsson'dan oluşan stoper havuzumuz takıma kalitenin yanı sıra, büyük bir rahatlık kattı.

  sezon başı "ya 3. aş stopere ne ihtiyacımız vardı?" eleştirilerinin tamamını boşa çıkardı.

  peki sizce kimdir bu sezonun yıldız stoperi?

  https://anketinho.com/6056
 • 2
  sezon başında en büyük sorunumuzken, sezon ortası ve sonrasında en büyük avantajımız oldu. sezona başlarken 3 tane iyi stopere sahip olmak hepimizi keyiflendiriyordu ama ilerleyen süreçte nelsson'un felaket performansı ile karalar bağlamaya başlamıştık. özellikle şampiyonlar liginde bayern maçlarındaki vurdumduymaz tavırları ile deliye dönmüştük. en azından ben öleydim. sonra bir şey oldu. ne oldu bilmiyorum, bence kimse de bilmiyor. nelsson öyle bir geri dönüş yaptı ki, bizim bildiğimiz sevdiğimiz nelsson'dan bile iyi hale geldi. bu arada davinson sakatlık yaşadı, abdulkerim sakatlık yaşadı ve nelsson hızır gibi yetişti imdadımıza. abartısız son 5-6 aydır her maçın adamı nelsson oldu. mübalağa yapmıyorum, eksiksiz her maçta takımın en iyisiydi. defalarca bizi geriye düşmekten kurtaracak hamleler yaptı. allah nasip eder de şampiyon olursak altın 11'e adı yazılması gereken ilk oyuncu nelsson olmalıdır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın