• 962
  yapmış olduğumda öyle sakince değil de, mausu ya da telefon ekranını kırarcasına bastığım butona ait kriterler. öyle sadece farklı düşünüyor diye kimseye ofsayt vermem, belki spesifik x bir konu özelinde ben de yanlış düşünüyor olabilirim sonuçta kimse burada ulu manitu değil, ancak bazı saçma bulduğum entryler var ki ona ofsayt verirken insan butonu kırıyor bildiğin basarken. özetlersek;

  -ortada fol yok yumurta yok, sırf futbolculuk veya antrenörlük geçmişinden dolayı şu şuna yatacak bu buna kasmayacak veya tam tersi hırslanacak vb. gibi temelsiz, afaki söylemler.

  -maç esnasında, rakip oyuncuyu sırf işini yapıyor diye farklı oynuyor, herkes bize karşı farklı oynuyor zaten temalı, fanustan yazılmışçasına antuvari söylemler.

  -futbolcunun kendisinin bile itiraz etmediği pozisyonlarda niye faul verdi, tertemiz golümüzü yedi net penaltımızı yediniz vb. gibi şeyler

  -beddua içeren bütün entryler, ne olursa olsun futboldan dolayı beddua etmek hele çoluğundan çocuğundan çıksın gibi gözüdönmüşlük nedir abi?

  -galatasaray cephesinde de, dakika 20 mesela başlanıyor şu girsin şu çıksın, bok gibiyiz falan. futbol, bilgisayarda oynanan bir menajerlik oyunu değil. ekstrem durumlar olmadıkça hiçbir takım bu kadar erkenden değişiklik hakkını kullanmaz kırmızı kart, sakatlık vb. olmadıkça. bu tarz sebepler olmadan bu kadar erken oyuncu değiştiriyorsan, hele ki 2-3 oyuncu birden değiştiriyorsan maça saçma sapan yanlış bir 11'le başladığını kabul ediyorsun demektir teknik direktör olarak.

  -bir futbolcuya, teknik direktöre hiç toz kondurmayan, abartılı veya temelsiz yücelten öven ya da tam tersi şekilde yeren, abartılı veya temelsiz gömen entryler.

  -diğer konular için de mutlak iyi/mutlak kötü temalı, sağduyudan bir hayli uzak entryler.
App Store'dan indirin Google Play'den alın