resim
Yasin Özcan
Takım:Kasımpaşa
Mevki:Stoper
Yaş:18
Boy:1.85
Uyruk:Türkiye
  • 42
    alabilir miyiz daha doğrusu o fiyatlara çıkar mıyız kendisi için, bilmiyorum ancak bu sene ligde en çok dikkat çeken genç yetenek bence kendisiydi. oğuz aydın ve semih kılıçsoy dahil. arada gençlik hataları yapsa da yaşına göre hem pozisyon bilgisi hem de fiziği oldukça iyi. kasımpaşa ligde sorun yaşamayan birkaç takımdan biriydi bunda kendisinin de payı oldukça yüksek. çok çılgın paralar isteneceğine eminim ama kendisini istanbulun kanatlı takımlarından birinde görmek istemem.
  • 45
    18 yaşına yeni girmiş bir genç için yapılan yorumların çok sert olduğunu düşünüyorum. türkiyedeki yaşıtlarından bir iki adım değil, beş on adım ileride bir genç. örneğin kendisiyle aynı boyda olan stoperimiz aynı yaşlarda iken konyada çok az süre bulabilen bir sol bekti. zamanla gelişimini sürdürdü ve bugün milli takım stoperi.

    önceden kanat bek için hızı yeterli olmayan oyuncular stopere çekilirdi. son yıllarda ise ake, gvardiol gibi oyuncuların bek olarak kullanımı arttı. bunun birinci nedeni hücum pres yiyen takımların riske girmeden topu nispeten kısa boylu olan bek oyuncularına doğru uzun top oyununu oynamalarını engellemek. dolayısıyla uzun boylu bek oyuncu kullanımı giderek yaygınlaşıyor. işte bu nokta isa yasin gibi oyuncuların kıymeti artıyor.

    oyuncunun tavanı nedir bilemem. sonuçta yasin’i sadece birkaç maç izleme şansım oldu. ancak görünen köy kılavuz istemiyor. yaşıtlarından çok ileride ve daha da ilerleme potansiyeli var. zaten azmi, zekası ve karakteri varsa gelişecektir. örneğin berkan kutlu kadar bile katkı verecekse fiyatı uygun olmak koşuluyla buyursun gelsin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın