resim
Dazet Wilfried Armel Zaha
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:31
Boy:1.80
Uyruk:Fildişi Sahili
 • 3804
  kalsın seneye de, satmayın bunu. her oyuncu yeni bir ülkeye kolay adapte olamaz, bazısı daha geç uyum sağlar. hele ingiltere'den geldiyse. bir sezon daha takımda şans vermek lazım.

  rezil derbi'de girdi solda bir iki hareket yaptı. onun bir iki aksiyonu olmasa ceza sahasının yakınına bile gelemiyorduk. derbi sonrası yunus akgün ile birlikte kafasını kaldırıp ses veren, yaşam belirtisi gösteren 1-2 adamdan biri oldu.

  arkasında durup bir sezon daha şans vermek lazım. en azından bir şey yapamayınca rahatsız oluyor adam. somurtkanlığının sebebi de bu durum zaten.

  (bkz: 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı)
 • 3805
  kendisi hakkında kalsın demek bana göre inanılmaz sığ bir yorum.

  emekleri için teşekkür ederiz ve hakettiği şampiyonluğu sonuna kadar kutlayacak. ancak sonrasında vedalaşmak gerekiyor.

  set hücumuna uygun bir oyunu yok. kendisini kanada atıp sürati ve çevikliği ile pozsiyon yaratmak istiyor ancak yaşı ilerledikçe dinamizmi düşüyor. üstelik galatasaray at topu zaha'ya pozisyon çıkarsın diyecek bir takım da değil. takım presine düzenli katılacak bir motivasyonu yok ve mental olarak bazı problemleri olduğu da bir gerçek.

  bu şartlarda bizi bu kadar zorlayacak bir maaş bütçesini ayırmak mantıklı değil bana göre.
 • 3806
  takımda saha içi kerem aktürkoğlu, berkan kutlu, yunus akgün(sezon başı) gibi isimlerle en çok saha içi mobbingi yiyen futbolcu.

  saha içi mobbing yiyebilir taraftar tarafından beğenilmez falan anlarımda bazı yorumcuların yaptığı saha dışı mobbingi hayatım boyunca unutmayacağım.

  nedense saydığım isimlerde şuan takımı en çok sahiplenen isimler.

  şöyle söyleniyordu zamanında kendisi için “icardi zaha’dan pek hazetmiyor”

  bu ne demek şimdi? icardi bu takımın sahibi zaha’nın karakterini sevmiyor demek mi? kendisini icardi’ye kabullendirmek zorunda mı bu adam…

  düşünsenize iş arkadaşınız her gün gördüğünüz insan sizden hazetmiyor falan deniyor başkası tarafından.

  bunlar söylenecek şeyler değil. hele sezon ortasında hiç değildi. sene biterdi icardi veya zahadan biri farklı takımda olurdu o zaman makarasına ya icardiyle zahada çok sıkı fıkı değildi zaten dersin sorulursa.
 • 3808
  kendisi hakkında ne adaptasyonu kardeşim futbolcu adam sahaya çıkınca sıkıntılarını unutur bildiğini oynar tadında bir entry girmiştim, yanılmışım. yaklaşık 6 ay önce ben de başka bir ülkeye taşındım ve 4 aydır mesleğimi icra ediyorum, şimdi daha iyi anlıyorum ki o iş öyle olmuyormuş arkadaşlar. adaptasyon denen şey bambaşkaymış, hayatımda daha zor bişey yaptığımı sanmıyorum. o yüzden kalmak isterse buyursun 1 yıl daha kalsın sonrasında olmuyorsa zaten ayrılık kararını kendi alacak bir profil çiziyor, olursa da bizim ligde paha biçilmez bir oyuncu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın