resim
Volkan Demirel
Görev:Teknik Direktör
Takım:Hatayspor
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 4151
  2 mart 2024 hatayspor fenerbahçe maçı sonrasında görevini başarıyla yapmış olmanın verdiği huzur ile hayatına devam eden fenerbahçeli.

  uzun vadede, çok sevdiği fenerbahçesinin başına geçecek olması sebebiyle, açıkçası bize yarayan bir iş yapmıştır. yanlışlıkla puan alıp da ondan fayda sağlamayı istemem ne yalan söyliyim.

  sevdiğim bir deyiş vardır;

  “kötü kasaptan et alacağıma keser kendi şeyimi yerim” diye.

  biz volkana, ali’ye, baki’ye, alayına karşı savaşır yine şampiyon oluruz olamazsak da sonuna kadar galatasaray’imiza sahip çıkarız.

  deprem sonrası önce can sonra canan mottosu ile ağladığı video sonrası üzerine yapışan kanaat önderi titrinin de ne kadar yanlış olduğu artık anlaşılmıştır diye düşünüyorum.

  bu hikayede yanan gerçekten hatay’a gönül verenler oldu.
 • 4154
  2021-22 sezonuyla 2023-24 sezonunun dinamiklerinin farkında olan şikeden hükümlü fenerbahçe'li teknik direktör.

  2021-22 sezonunda 3 büyükler yarıştan erken kopmuş, daha 16. haftanın sonunda lider trabzonspor 39 puanla liderken fb 27 puanla 5. ve galatasaray 23 puanla 7. sıradaydı.
  galatasaray o halde olduğu için fb'liler için de çok büyük sorun olmuyordu.

  20 aralık 2021'de vitor pereira'yla yollar ayrılmış fb evlat bakıyor ve ismail kartal düşünülüyor.
  yani ben de varım demek için iyi fırsat. o an için olmasa bile oraya çapayı atmak lazım.
  işte bu ahval ve şerait içinde kendisi gerçekten sadece takımının ve dolaylı olarak kendi çıkarını düşünmüştür.

  2023-24 sezonunda ise fıtratımızda olmayan işler yapacağız itirafının altı dolmalıydı.
  lütfü savaş zaten ismini kirletmekte beis görmeyen bir zat. 6 şubat depreminin ardından insan içine çıkmaz diyorsun ama adam çıkıp hala aday olabiliyor.

  2 mart 2024 hatayspor fenerbahçe maçında tüm kale arkasını fb'ye tahsis eden takımın tek derdinin bu maçtan puan veya puanlar almak olduğuna ikna olamam. hem de yine recep burak yılmaz ilk 11'e çıkmışken. kombine sahiplerinin yeri değiştirilip tüm kale arkası fb'ye tahsis ediliyor. gerçekten masum bir hareket mi?
  hadi 22 ekim 2023 fenerbahçe hatayspor maçında deplasmandaydın, helva gibi dağıldın. peki 11 kasım 2023 hatayspor galatasaray maçında kendi sahasında ne kadar sert oynayabileceğini göstermiş volkan demirel'in hatayspor'u dün niye öyle sert değildi. kendi sahasında hissedemediği için mi?

  fb'nin haftalardır defoları ortaya çıkmışken, puan almak isteyen takımın deneyeceği şey belliyken volkan demirel de bunu denememişken ben çok masum düşünemiyorum.

  şu açıklama da itiraf gibi değil mi:
  "tehlikeli bölgede olduğumuzu biliyoruz ama daha 10 hafta var."
  daha 10 hafta var vurgusu buradaki kaybı gözardı etmek için kafi görülüyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın