resim
Volkan Demirel
Görev:Teknik Direktör
Takım:Hatayspor
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 4094
  icardi’nin pfdk’ya sevk edilmesi ile aklıma gelen eski fb’li fanatik topçu.
  (bkz: 23 subat 2024 mauro icardinin pfdkya sevk edilmesi)

  kendisi basketbol maçında sahaya inip tribüne amigoluk yaparak galatasaray’ımıza bol bol küfür etmiş ve ettirmiştir.
  olayın tv görüntüleri var. öyle icardi olayında olduğu gibi uzaydan çekim veya (muhtemelen) montaj da değil.
  sonuç 300 lira ceza. yani komik para cezası. volkan özür bile dilemedi bu olaydan sonra.

  https://www.ntv.com.tr/...ITnGCfv0m8oivpy9RTmQ

  gerçi bu sözlükte volkan’ı bol bol öven kendi topçusuna söven bir sürü objektif varken icardi’ye verilecek cezaya şaşırmamak lazım.

  galatasaray camia olarak tepki göstermedikçe koç ve troll örgütü bize daha beterini yapacaktır.
 • 4095
  41 yaşında hayatında ilk defa insanlığı tuttu diye halk kahramanı olarak yansıtılması dünyanın en komik olayıdır. deprem zamanı yaptıklarına saygı duymakla beraber kendisinden nefret ediyorum, aslında tarif edemeyeceğim bir nefret bu.
  galatasaray maçlarında antrenman yapıyorum diye tribünlere karşı yaptıklarını icardi yapsa büyük ihtimal idamı istenirdi, bir tarafıyla top tutmasını icardi yapsa giyotine yatırılırdı, saha içinde galatasaraylı oyuncuyu gırtlaklamasını icardi yapsa neler oldu acaba, galatasaray futbolcusuna diz atıp sahada kovalayan bu adamın yaptıklarını kimse yapmamıştır. bir çırpıda aklıma gelenler bunlar. melo için yaptığı "belediye sokak köpeklerini zehirlesin, yoksa bu iş bana kalacak" açıklaması, galatasaray stadında şov için bursaspor taraftarı bir milli takım izleyicisiyle tartışması ve sahadan çekip gitmesi, rakiplerini sahada öldürecek darbelerde bulunması, galatasaray'a durmadan küfür etmesi...

  volkan demirel'i sevimli göstermeye çalışanların ya yaşı küçüktür ya çok duygusaldır, dediğim gibi nefretimin tarifini yapamam.
 • 4096
  (bkz: ayı)

  ne yaparsa yapsın doğasında fenerlilik var. bunu içinden atamaz. karakteri çok sıkıntılı ve daha önce defalarca kere gösterdi. deprem dönemi ben de çok saygı duydum ama yine eskisi gibi düşünüyorum hakkında. mesela, gökhan zan daha fazla halkın sorunlarıyla ilgilenmek istedi ama volkan demirel kadar saygı görmedi. sıkıntı da burada başlıyor.

  allah o depremden sonra hala hayata tutunmaya çalışan insanlarımızın yardımcısı olsun. ölenlere allah'tan rahmet, kalanlara başsağlığı diliyorum. çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın. deprem konusu çok hassas ve kelimeleri doğru seçmek önemli.
 • 4097
  bir hataylı olarak fenerbahçeli halini ve yönettiği takımı hiç sevmesem de depremden hemen sonra gökhan zan ile birlikte farkındalık yaratma gayretlerinden dolayı hep minnettar olacağım kişi.

  arkadaşlar bu ülkede hatay şehir merkezinin durumunu hala bilmeyen milyonlarca insan var. bu şehrin merkezi yok. bunu söylerken asla abartmıyorum. yok, basbayağı yok işte. depremde yok oldu. koca şehir şu an şehrin etrafında dolanan çevre yolu üzerinden hayatına devam ediyor. iki gün yağmur yağmasa toz bulutu içinde yaşıyoruz.

  depremden sonra internet erişimiz yokken tek haber alabildiğimiz iletişim aracı arabalarımızın radyoları idi. ve inanın bana ilk birkaç günde yapılan yayınlarda hatay sanki depremi hiç yaşamamış gibi idi. ben gördüklerimden sonra hatay böyleyse ve kimse de hatay’dan bahsetmiyorsa kahramanmaraş, malatya tamamen yok olmuştur diye düşünüyordum. şimdi o şehirlerde hayat devam ederken biz koskocaman tarlaya dönmüş şehirde yaşamaya çalışıyoruz.

  bu şehir için o anda en önemli şey buranın durumunu duyurmak idi ve volkan bu konuda başı çekenlerden birisiydi. hala bu yıkık ve bomboş araziye dönmüş, geçmişini, anılarını kaybetmiş bu şehirde yaşam mücadelesi veren ve bazen o günlerde yaşadıklarını düşündükçe gözüne uyku girmeyen birisi olarak bu konuda ona söylenecek her lafın karşısındayım. söyleme hakkı bulanlar da benden daha galatasaraylı falan da değil.

  fenerbahçe forması ya da hatayspor teknik direktörü olarak eleştirdiğimiz volkan için her seferde deprem mevzunu dile getirmenin hiçbir manası yok.

  edit: gerçekten bazı insanlar çok tuhaf açıdan bakabiliyor demek ki, depremi yaşayan değil dışarıdan gören daha iyi anlayabiliyormuş.

  volkan demirel ne yaptı sorusunun cevabı çok basit. bu şehir sanki depremi yaşamamış ve burada hiçbir şey yokmuş gibi davranılırken, burada insanlar yardım çığlığı atarken kısıtlanan internet erişiminden dolayı sesini duyuramıyorken kitlelere ulaşmaya çalışan çok az insandan birisiydi. yardım geldi deniyor ya (en ufak desteği olan herkesten allah razı olsun) işte o yardımların gelmesine vesile olan kişilerden biridir. bu şehrin önde gelen insanları, her partiden siyasileri günlerce sus pus olmuşken bu şehrin halinin diğer yerlerden daha kötü olduğunu milyonlarca insana duyurmak için uğraşmış bir kişilerden biridir. bu şehir için acilen olması gereken farkındalığı yaratmış kişilerden biridir.

  bir hataylı olarak hatayspor başlığı altında hemen her entrymde küme düşmesini dört gözle dilediğimi yazan birisi olarak bunları yazıyorum ama nafile. kime anlatıyorsam artık.
 • 4099
  6 şubat depreminden sonra bir anda çiçek gibi lanse edilen, fenerbahçe denilen oluşumun insan hali.

  ben anlamıyorum bu adam depremde ne yaptı ki bu kadar sevimli biri oldu. ne yaptı abi bu adam? biri bana allah aşkına anlatsın. 1 yıldır şu soruyu sormamak için kendimi zor tuttum ama artık yetti yani. ilk günlerde video çekti, o videoda içten bir şekilde yardım talep etti ve ağladı. tamam yahu hepimiz insanız, hepimiz çok üzüldük ağladık da nedir bunun olayı?

  sen, ben, o hepimiz birlik olduk. başka şehirlere gelen yardıma muhtaç insanlara elimizden ne gelirse yaptık; battaniyesi, çocuk maması, bezi, kirası, yağı, çayı... allah ne verdiyse yapmaya çalıştık lan. bunları söylemekten bile hicap duyuyorum ama şu adamın kahraman ilan edilmesini anlamıyorum.

  gören de şehrin tüm yeni binalarını yaptırdı sanır. içten bir şekilde ağlamış olması mı sevimli ve kahraman olmasına yetti.

  amacım volkan'ı kötülemek değil. vallahi billahi değil. illaki yardım etmiştir ama somut olan nedir? o şehire erden timur kaç yüz tane konteyner ev yaptı, kaç bin kişiye maddi destek sağladı. bir kere bile konuşulmadı bunlar.
 • 4102
  hakkındaki şu deprem reklamı artık sıkıcı olmaya başladı.

  deprem için hepimiz üzüldük, hepimiz elimizden geleni yaptık bölgeye gittik arabada yattık. sanki bu ayı tek başına mücadele etmiş gibi bir durum var.

  bu adam hukukun işlediği bir ülkede hapiste olmalı. bu adam şike suçlusu takımın kalecisiydi. ne anlatıyorsunuz ya. artık adını deprem ile beraber görmekten gına gelen şikeci.
App Store'dan indirin Google Play'den alın