resim
Victor Enok Nelsson
Takım:Galatasaray
Mevki:Stoper
Yaş:25
Boy:1.85
Uyruk:Danimarka
 • 3615
  neredeyse bütün sezonda belkemiğimiz olan topçumuz. 21 nisan 2024 galatasaray pendikspor maçı`nda da diğer maçlarda olduğu gibi üst düzey bir efor, üst düzey bir performans gösterdi yine bizlere. varlığından bile çok etkilendiğimiz ortada ki kendisi çıkar çıkmaz gol yedik. gol yemekle de kalmadık ikinci golü yeme ihtimalimizin sinyalleri bile geldi kısacık sürede. diğer stoperlerimizin de maşallahı var ama defans kalitesi anlamında bizi inanılmaz yukarı çekiyor.
 • 3616
  7-8 elit takımın futbolcularını hariç tuttuğumuzda davinson sanchez'i kesebilecek tek stoper kendisi olabilir. oyun kurulumunda çok etkili olmasa da, atletik özellikleri çok üst düzey olmasa da savunma sezgileri limitleri zorlayacak düzeyde. topun nereye düşeceğini, rakibin nereye kaçacağını, hakemin hangi sertliğe müsaade edeceğini o kadar iyi biliyor ki. sırf hava toplarındaki becerisi bile birçok takım için yeterli. şanslıyız gerçekten.
 • 3617
  devre arasında yaptığı açıklamalar yüzünden üstünü çizen çok taraftar vardı. tabii elde davinson da olunca sallamak daha kolay oluyor. :)

  çok söyledik üstü çizilecek oyuncu değil diye. hızı düşük ve oyun kurulumu vasat ama geriye kalan her şeyi mükemmel.

  bence tam orta sıraları/ucundan avrupa kupalarını hedefleyen premier lig veya la liga oyuncusu izlenimi veriyor. koy mesela west ham'a, valencia'ya, takım savunmana seviye atlatsın.
App Store'dan indirin Google Play'den alın