• 759
  fenerbahçeli hesaplar artık işin suyunu çıkarmışken ortamı galatasaraylı hesapların bozduğu iddia edilen platform.

  fenerliler aralıksız iftira, algı, manipülasyon, dezenformasyon yapıyor. kulüp yöneticileri de dahil olmak üzere. bu durumda nasıl ortamı sami yen haber, x, y gibi hesaplar bozmuş oluyor?

  ben, twitter'ı sıkı takip ediyorum bizimkilerin yaptığı tek şey atılan iftiraları karşılamak ve aksini belirtmek.
 • 760
  foseptik gibi bir yer. biz bu mecradan sürekli kendimizi aklamak zorunda mıyız? mahkeme mi burası? bir grup yaşsız ergenin siber zorbalığına maruz kalıp duruyoruz burada. sahada 3 senedir bize şutu yok adamın, kalkmış buradan mesnetsiz ithamlar yöneltiyor.
  zaman tünelinde 20 sene geri gidelim.
  eskiden yersiz şımaran, zorla kavgaya davet eden tipler olurdu mahallelerde, eskiden kavgalar da mertçeydi. çocuktuk, gençtik, son çare bu adamlarla er meydanından kaçtı dememek için en nihayetinde kavga etmek zorunda kalırdık, şiddeti asla istemesek de. bu şekilde agresif şekilde üzerimize haksızca gelen ve bizi o sosyal ortamda rencide etmeye çalışan kişiyi döverdik genelde. bu durum hep böyledir güçlü sükut etti diye korkak bellemek hatadır. ama kritik nokta şu ki o dayak yiyen genç var ya gerçekten bir daha asla saygısızlık yapmazdı. yüzsüzlük yoktu kardeşim sokakta, saygı gösterir efendi dururdu o çocuk. bunlara sabah akşam vuruyoruz, kaybettikleri savaşın haddi hesabı yok hala arka plandan iş çevirmeye kalkıyor. sırtlan sürüsü bile yenilince gider arkadaş bir daha saldırmaz hemen, biraz olsun diyalektik de mi yok, yetişkin insanlarsınız. gururlu olun.
App Store'dan indirin Google Play'den alın