• 134
    euro 2024 türkiye resmi yayıncısı. an itibariyle trt 1 ve trt spor ortak yayını yapılıyor, turnuva açılış günü olması hasebiyle elbette.

    trt spor rejisinin ses konusunda ne kadar ahmak olduğu bilinen bir gerçektir. canlı yayında ses iyice kısılır, reklama girince ses en yüksek seviyeye çıkarılır. trt seyircisinin ne hissettiği önemli değildir, önemli olan bu ahmakların 'reklama girince ses açılır' ezberini abartılı şekilde uygulamasıdır. sadece reklam için değil, vtr kayıtlarının da sesi abartılı yüksektir stüdyo sesine göre.

    trt 1 ve trt spor ortak yayını tek rejisi olduğu için yazdım. az önce, alman ve iskoç taraftarların coşkusunu ekrana yansıtmak, bizlere ulaştırmak istediler. liyakatsiz olduğunu düşündüğüm trt muhabiri gitmiş sarhoş amcaları bulmuş, detone şarkı söylemesini izledik dinledik. ahmak reji yine yüksek sesle yayınladı kaseti vtryi. bu arada bu cehaletin ahmaklığın yaşandığı yıl 2024, yani teknolojinin ve belki yapay zekanın artık kullanılması gerektiği yıllar.

    euro 2024 yüzünden mecburen katlanacağız. türkiye a mili takımımız için yapılan boktan şarkıya da katlanacağız. ulan sonra neden tv izlemiyoruz. koskoca devletin kanalı ahmakça amatörce yönetiliyor çünkü. yıllardır bu yanlışı doğru zanneden rejilerin emeğine sokayım, eğitimine sokayım, torpiline sokayım. ses ayarı yapmak ne kadar zor olabilir ki.
App Store'dan indirin Google Play'den alın