resim
Trent John Alexander-Arnold
Takım:Liverpool
Mevki:Sağ Bek
Yaş:25
Boy:1.80
Uyruk:İngiltere
 • 88
  maç başladıktan sonra yaklaşık 15 dakika sadece kendisi izledim. nerde duracağını, ne yapcağını tamamen bilmeden sağa sola hafif tempoda koşarak gitti geldi. sürekli yerini kaybetti, bir ara iyice sağ çizgiye gitti falan alışkanlıktan. sonra da vazgeçtim kendisini takip etmekten. misal declan rice tam bir ortasaha gibi oynadı, pas istasyonu oldu, alan kapattı, rakibe bastı vs. arnold ne yaptı derseniz, hiçbir şey. bunda onun suçu var mı? %100 yok. ne işi var kardeşim bu adamın ortasahada, kafayı mı yemiş bu southgate? mesela nolacak yani, ilerde ne bileyim, portekiz'e, fransa'ya, almanya'ya karşı falan arnold mu ortasaha oynayacak? yemin ediyorum ağlatırlar, hem arnold'u hem southgate'i.

  (bkz: 16 haziran 2024 sırbistan ingiltere maçı)
 • 90
  çokta kötü bir maç çıkardığını düşünmediğim bek. normalde de zaten orta sahalaşan bir oyuncu, hızını kullanıp haldır haldır çizgiye inen bir bek değil kendisi. oyun kurulumu için orta sahaya koymak kağıt üzerinde gayet mantıklı duruyor. bellingham böyle bir skor gücüne dönüşmüşken geriye çekilmesi imkansız, ingiltere kadrosunda da muadili bir oyuncu yok.
 • 91
  liverpool'un geçiș oyununda ileriye hızlı ve uzun pas atılırken, set oyununda ise orta açmada ve uzaktan șut tehditi nedeniyle liverpool'da ortaya kayan oyuncudur. yani adam ayağı iyi diye oraya kayıyor bazen. bu adam liverpool'da hiçbir zaman sırtı dönük top alıp sağa sola top dağıtmamıș, rakibi ortalanda karșılamamıștır. öyle bir oyun tarzı yok. southgate denen futbol cahili tarafından 8 numaraya yazılması tamamen saçmalıktır. koskoca ingiltere'de 8 oynayacak adam mı kalmadı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın