• 14
    artık herkes biraz sakinleşmeli. üzüldük, büyük hayal kırıklığı yaşadık ve hala yaşıyoruz. bu kadar sevdiğimiz, inandığımız bir oyuncu grubundan ve kenar yönetiminden dünkü tepkisizliği izlemek herkese çok koydu. çok can sıkan bir geceydi. üstüne fenerbahçe seviyesizliği herkesi ekstra sinirlendirdi. yani biz zaten fenerbahçe'nin hak ettiğini, bizim çok kötü oynadığımızı kabul etmişken karşı tarafın kendisine yakışan tavrı daha da gerdi hepimizi.

    evet icardi topa bile değmedi. muslera, büyük kaptan boşa çıktı. mertens, 37 yaşında olduğunu hatırlattı. barış alper'in insan olduğunu gördük. ziyech'in fizik gücü tekrar tartışmaya açıldı vs uzar gider bu liste. hepsi doğru ancak ne olursa olsun şunu unutmayın: 25 maçtır kaybetmeyen de bu takım. geçen sene 60 yıllık galibiyet serisi rekorunu kıran, bu yıl onu geliştiren de bu takım. 17 maçtır kazanan, içerde düne kadar 18/18 yapan da bu takım. son 5 fenerbahçe maçının 3'ünde sabahlara kadar bize makara yaptıran da bu takım. o yüzden bırakın tek tek banka hesaplarını açmayı, futbolcu asmayı. sezon sonu bazı eleştiriler zaten yapılacak ancak şimdi değil.

    ayrıca bu ''fenerbahçe'ye yenildikten sonra...'' saçmalıklarını keselim. yok öyle bir dünya. galatasaray futbol takımının amacı fenerbahçe'yi yenmek değil, şampiyon olmak. şimdi bu adamlarla birlikte kafayı kaldırma zamanı. futbolculardan ve hatta okan hocadan da bir mesaj bekliyorum ayrıca. yok öyle kafayı kuma gömmek. önce mesaj vereceksiniz, sonra şampiyonluğu alacaksınız. size kimse şampiyonluk çok kolay ve acısız olacak demedi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın