• 119
  dursun özbek'in seçilmesi halinde teknik direktörün fatih terim olacağını iddia eden kişi.

  bu sözlüğe yazıp okuyacak kadar galatasaray'ı takip edenler tahir kum'un kim olduğunu ve ne amaçladığını gayet iyi bilir. o yüzden bu şahıs için fazladan kelam etmeyeceğim. sadece şunu sormak lazım, tahir kum bu iddiayla ne amaçlamış olabilir?

  birinci ihtimal, fatih terim haberi yapıp fatih terim'in gelmesine engel olmak istiyor olabilir.
  ikincisi ve benim daha yakın olduğum ihtimal ise üyeler nezdinde seveni kadar sevmeyeni de olan fatih terim'i öne sürüp dursun özbek'in oylarına taş koymak istiyor olabilir. ünal aysal kanadını ve liseli kanadı öfkelendiren bu tip söylentilerle dolaylı da olsa eşref hamamcıoğlu'nu güçlendirmeye çalışıyor.

  fitne zamanında düşman oklarını takip etmeyi severim. tahir kum'un kim olduğunu ve ne amaçladığını bal gibi de biliyoruz. dursun özbek'in kurduğu erden timur'lu listenin malum camiayı çok rahatsız edeceğini tahmin ediyordum ama tahir kum'un sinyalini görünce iyice emin oldum. galatasaray'ın taş çatlasa 2,5-3 milyar liralık borcu var, bir rakibi 6 milyar lira, diğer rakibi 5 milyar lirayla borç batağındalar. elimizdeki gayrı menkulleri iyi değerlendirip bankalar birliği anlaşmasından kurtulan ilk kulüp olma ihtimalimiz gayet olası.

  tahir kum ve ağabeyleri, biz gayrı menkul kulübü değiliz diyenlerden mi, yoksa gayrı menkulleri değerlendirip borcu kapatmak isteyenlerden mi korkar sizce? listelere bakıyorum, erden bey'in nerede olduğuna da bakıyorum ve cevabı net şekilde görüyorum.