• 225
  umarım kendisi yeni başkanımız olur. 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı 4 saatte yaşadıklarımız;
  1. sahada ezildik. direkt olmasa da yönetimin etkisi var, camiayı seçim atmosferine erken soktular.
  2. tribünde ezildik; yönetim en azından şu karaborsa olayını engelleyebilirdi, ilk kez ultraslan tribününün bu kadar pasif kaldığını gördüm.
  3. maç sonu sahadaki rezalet. tartışmaya gerek yok net yönetim zaafiyeti. sadece bu bile utanç kaynağı.
  4. gittik bide 19 mayıs 2024 karşıyaka galatasaray basketbol maçını kaybettik. 2 gün önce bitmesi gereken seri.

  bu kadar rezillik bir arada belki 4 yılda yaşardık ama 4 saate sığdırdık. sadece 3. madde bile tek başına başkan yer bizim camiada.
 • 227
  stadımızda kutlama yapılması rezaleti sonrasında safına geçtiğim başkan adayı. bu rezilliği yaşatan, kendi koltuğu için günlerdir seçim için açıklamalar yapıp ortada bir şampiyonluk derbisi yokmuş gibi rehavet ortamı yaratan şu anki çapsız yönetimden kurtulmanın zamanı geldi. çapsız yönetim sene boyunca bir sürü rezilliklere imza attı, hakkımızı korumadı, adam gibi kadro kurmadı üstüne de stadımızda rahat rahat kutlama yapılmasına izin verdi artık o koltukta oturmalarını gerektirecek hiçbir şey yok. cenk ergün ve dursun özbek galatasaray yönetiminde olmamalı artık, karşılarında aday olarak süheyl hoca var gönlüm de kazanmasından yana artık.
 • 228
  25 mayıs seçimlerinde dursun özbek'in karşısında aday olan, eski milletvekili.
  babamın kendisini çok övmesi sebebiyle (eski açık yayınını izlemiş) açıp kendisinin eski açık yayınının özellikle hakem kısımlarını izledim ileri sara sara. genel yorumum, bu adam varken hakemlere mahal vermeyiz. hafızası da çok kuvvetli, çok şaşırdım. kaç sene önceki maçların en ufak detayına, hakem hatalarına kadar girdi. çok garip valla. amatör branşlar kısmında sıktığı kolpalar (ergin hoca meselesi) sebebiyle diğer konularda biraz soru isaretim var maalesef güvenemiyorum. ama hakem ve tff meselesi konusunda baya bilgili ve geri durmayacak birisi gibi duruyor.
 • 230
  kaybedilen maçtan sorumlu tutulduğunu gördükçe güldüğüm galatasaray başkan adayı. yani bu pskolojiyle bile güldürebiliyor bazıları.
  rakip takım 6 eksikle geliyor. rakip takımın hocası görevdeyken yerine kim geçecek diye tartışılıyor. rakip takım 70+ dakika 10 kişi oynuyor. rakip takımın yedekten girecek oyuncusu bile yok doğru düzgün. bunlar rakip takımı bozmuyor ama galatasarayda biri başkan adayı oluyor konsantrasyonu bozup yenilmemize sebep oluyor.

  an itibariyle ben de kendisini destekliyorum.
  siyasi kısmını hiç düşünmeyin, galatasaray siyaset üstüdür. kimsenin gözü kesmez galatasaray projelerini baltalamaya.

  kaldı ki ne proje, ne galibiyet taraftar nezninde önemli değildir. önemli olan galatasaray başkanının sinmeden, çekinmeden ağırlığını koymasıdır. bizi rezil etmesin, bize alçak şerefsiz hırsız dedirtmesin, bu kulübü ve ona destek çıkanları terör örgütüyle aynı cümlede sakız gibi herkesin ağzına düşürmesin yeter.
 • 231
  ali koç dün tekrar seçilebilmek için sahaya çıktı şovunu yaptı. mevut galatasaray başkanı dursun özbek'in ise engel olmayı geçtim nerede olduğunu bile bilen kimse yok. aynısının trabzonda hacıosmanoğlu döneminde yapılmaya çalışıldığını düşünün bi... her şeyi göze alır yine o sahaya çıkartmazdı kimseyi.

  bu rezilliği yaşatması bile seçilmemesi için bir neden. ayrıca erden bey olmazsa kardeşi ve saç bakımından sıkıntılı arkadaşla beraber mevcut projelerden gelecek paraların bu ikiliyle kullanılmasını istemeyecek milyonlarca galatasaralı vardır. bu saatten sonra kendisinin seçilmesini istediğim galatasaray başkan adayı.
 • 232
  dünkü olayla ilgili eğilip bükülmeden bir açıklama paylaşmış.

  --- alıntı ---
  süheyl batum: "galatasaray’ın çatısı altında, ali sami yen isminin olduğu yerde, galatasaray’ın yöneticisine parmak sallayan, “buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin” diyen ali koç’a hatırlatmamız gerekiyor ki banka hesaplarındaki hiçbir “0” galatasaray’ın büyüklüğüyle boy ölçüşmesine yetmez!"

  https://twitter.com/...O0jB01oKttA&s=19
  --- alıntı ---
 • 233
  https://x.com/...O0jB01oKttA&s=19

  en azından çıkıp çatır çatır açıklama yapmış. dün gece itibariyle galatasaray'ın yeni başkanı olması gerektiğini düşünüyorum.

  zaten erden timur da dursun özbek ile devam etmeyecek. önümüzdeki sezonun ortasında olağanüstü kongreye gitmemiz çok muhtemel. bunun olmaması için süheyl batum başkan olmalı.

  (bkz: 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı)
 • 234
  alıntı

  haddinizi bilin!
   
  cumhuriyetimizin kurucusu mustafa kemal atatürk’ün bizlere hediye ettiği 19 mayıs gençlik ve spor bayramı’nda türkiye büyük bir utanca tanık olmuştur.
   
  galatasaray’ın çatısı altında, ali sami yen isminin olduğu yerde, galatasaray’ın yöneticisine parmak sallayan, “buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin” diyen fenerbahçe spor kulübü başkanı ali koç’a hatırlatmamız gerekiyor ki banka hesaplarındaki hiçbir “0” galatasaray’ın büyüklüğüyle boy ölçüşmesine yetmez.
   
  galatasaray’ın emektarı olan stat müdürüne saldırmak ve darp etmek ise en basit tabiriyle ahlaksızlıktır. hakeza maç sonunda ali koç tarafından kullanılan ifadelerin tamamını büyük galatasaray ailesi olarak kendisine iade ediyoruz.
   
  burası galatasaray! galatasaray’ın seçilmiş yöneticisine, sporcusuna, kulübün emektarlarına, kurumsal kimliğine ve taraftarına dün gece yapılanları kimse bize kabul ettiremez. dün gece bu rezilliğe hoyratça imza atan herkes hem hukuk hem de tarih önünde hesap verecektir. hiçbir günlük başarı, hiçbir hedef, hiçbir kupa galatasaray’a yapılan bu saldırıyı meşru gösteremez.
   
  fenerbahçe spor kulübü başkanı ali koç, yöneticiler ve bu menfur saldırıyı gerçekleştiren diğer ilgililer hakkında türk ceza kanunu’nun 106/1, 86/1, 125/1-4, 126 ve 216. maddeleri uyarınca tehdit, kasten yaralama, hakaret ve halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarından ötürü istanbul cumhuriyet başsavcılığına tarafımızca suç duyurusunda bulunulacak olup, faillerin emsal mahiyette cezalandırılması için sonuna kadar hukuki mücadele yürütülecektir.
   
  tekrar ediyoruz, galatasaray’a dokunamazsınız. galatasaray asla sahipsiz değildir. karşınızda biz varız, bütün galatasaray camiası var!
   
  süheyl batum

  alıntı

  bir dursun özbek’in dünkü açıklamalarına bakıyorum bir de buna. seçimi kazandı diyebiliyorum.
 • 235
  --- alıntı ---
  süheyl batum: "galatasaray’ın çatısı altında, ali sami yen isminin olduğu yerde, galatasaray’ın yöneticisine parmak sallayan, “buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin” diyen ali koç’a hatırlatmamız gerekiyor ki banka hesaplarındaki hiçbir “0” galatasaray’ın büyüklüğüyle boy ölçüşmesine yetmez!"
  --- alıntı ---

  ailesinin serveti ve konumu sayesinde rahatça nefret söylemlerinde bulunabilen şahısa çok güzel bir cevap vermiş başkan adayı ve büyük ihtimal bir sonraki galatasaray başkanı.
 • 238
  dursun özbek’i zaten sevmezdim, dünkü açıklamalarından sonra benim başkan adayımdır. umarım gereken hukuksal işlemler açıklamada kalmaz ve gerçekleştirir.

  bu zengin şımarık haysiyetsizlerin istediğini gibi önüne gelene küfredemeyeceğini, kulübünden eski kulübümüze beka sorunu diyemeyeceğini birinin öğretmesi lazım. kimsin lan sen bizim stadımızda buradan çıkmazsan dayak yersin diyorsun.

  listesini güçlendirip başkan olması dileğiyle. galatasaray evet başarısızlıkta başkan gönderir, ama galatasaray’ın değerlerini savunmayanı ya da ali koç’un iğrenç seviyesine inenleri de göndermeli.
 • 242
  (bkz: 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı)

  bazılarına göre dünkü mağlubiyetin sorumlusu olan başkan adayı. mevcut yönetim, başkan, teknik direktör, futbolcular suçlu değil, başkan adayı suçlu. böyle yazınca daha da komik oluyor. umarım seçilip başımızdaki vasıfsız adamdan bizi kurtarır.

  https://x.com/.../1792551305585520643

  mevcut yönetimin yapması gerekeni yapıp ali koç isimli zengin çocuğu hakkında suç duyurusunda bulunmuş.
 • 243
  ali koç ve avaneleri hakkında suç duyurusunda bulunması güzel ama oraya bir kaç bin galatasaray taraftarı toplayarak gitmeliydi. bizim genel kurul üyeleri bu işi beceremiyor. taraftardan kopuklar. bu yüzden kimse korkmuyor kendilerinden. galatasaray yönetimleri ve taraftar ile ultraslan'ın arada olmadığı bir köprü kurulmalı. bunun için de sözlük ve bir kaç büyük takipçili sosyal medya hesabı yeterli olur. ellerindeki imkanı kendilerine karşı kullanıyorlar. maalesef kendisi de bunları düşünecek kadar basiret sahibi değil. ya da işine gelmiyor. galatasaray'ın geleceği pek parlak gözükmüyor buradan.
 • 244
  ne kendisine ne de ekibine, ekibi derken kastım aslen ünal aysal, bir ön yargım yok. mevcut yönetimden çok kötü olacaklarını düşünmüyorum. bu vatandaşların sadece ama sadece kötü günde yokken iyi günde ortaya çıkmalarından ötürü seçimi kazanmalarını istemiyordum. ancak görünen o ki dursun özbek başkanlığından daha kötü bir iktidar olamayacaklar. yani çabalamaları gerek daha kötü olmaları için. dilerim seçilirler. erden timur ise günün birinde zaten bu kulübün başkanı olacaktır. iki senelik mental yıpranmışlığını bir süre aktif görevden uzak kalarak çözmesini, daha güçlü dönmesini dilerim.
 • 245
  bence başarılı olamaz. bu benim tahminim.

  ancak kendisine düşman olan kitlenin; dursun özbek'i tanımadığını veya erden timur'un da denklemde yer almasından dolayı böyle düşündüğünü düşünüyorum.

  çıkar erden timur'u bu denklemden. dursun özbek vs süheyl batum yap. benim için ağır basan taraf kılpayı bir farkla batum olur. erden timur'u al koy, bu kez ağır şekilde favorim olur.

  dursun özbek, tek başına değerlendirdiğiniz zaman berbat bir başkan.
 • 246
  şu ahir evrende dursun özbekten daha kötü başkanlık yapacak tek kişi var, o da burak elmas. sühely bey her şeyden önce kulübe ve taraftara dursun özbek'ten daha çok sahip çıkacaktır. 1 yıldır görmediğimiz hakaret, görmediğimiz iftira, görmediğimiz cezalar karşısında süheyl bey en azında bugün gösterki ki dursun gibi sinip saklanmayacak. umarım bizi dursun özbek ve avanelerinden kurtarır.
 • 247
  dursun özbek'in de yer yer başarısız olduğu konular var ve daha iyi bir başkan istiyorum fakat sayın batum'un kesinlikle başarılı olacağını düşünmüyorum.

  sırf bu nedenle umarım dursun özbek seçimi kaybeder. kendisi gelir. sonra oturup uzaktan cümbüşü izleyeceğim. burada önemli olan ali koç'a suç duyurusunda bulunulması. bir de kendisinin hesabına göre florya m2'si 15.000$. bakalım görelim 1 milyar $ hasılatı nasıl toplayacak. ünal aysal'da kesin olarak sportif a.ş'ye geleceğini kendi söylemişti. ünal aysal neler yapacak.

  lütfen seçilsin. çünkü önemli olan ali koç'un dizginlenmesi. yoksa galatasaray'ın geleceği, borç harç ödemeler, futbolda başarı bunlar hep ikinci planda. bu konularla alakalı tek kelime bile duymadım çünkü kendi ağzından.
 • 249
  zamanında burak elmas da twitterdan gayette taraftarın istediği şekilde cevaplar yazıyordu. hepimiz alkışlayıp helal olsun bizim yeni başkanımız burak elmas olmalı diyorduk. burak elmas'ın başkanlık ve sonrası twitterda ki şovmenliğinin altının bağlar gazeli olması ve sonuç hepinizin malumu. aman dikkat diyeyim. eğer başkan seçilirse süheyl batum twitterdan şu an ki yazdıklarını sözlü, yazılı, maddi, manevi ve sportif bir şekilde uygulayabilirse ne ala. yok eğer burak elmas gibi twitterda ki şovmenlik twitterda kalırsa vay haline.
App Store'dan indirin Google Play'den alın