resim
Sérgio Miguel Relvas de Oliveira
Takım:Galatasaray
Mevki:Merkez Orta Saha
Yaş:32
Boy:1.81
Uyruk:Portekiz
  • 3194
    rafa silva transferinin beşiktaş'a maliyeti konuşulduğu gibi 10m euro imza parası 6m euro da yıllık ücret ise kendisi bile pahalı gelmiyor artık bana.

    sergio'nun porto'da dominant performans gösterdiği bir sezon* var. roma'dan filan da 10m euro bonservis istendiği konuşuluyordu. bize gelirken de yanlış hatırlamıyorsam porto ile yıllık 2.5m euro'dan 3 yıllık sözleşmesi vardı, bize yıllık 2.75m euro'dan 4 yıllık geldi. bonservisine de 3m euro gibi kalitesine göre uygun bir rakam verildi.

    ayrıca, sergio 30 yaşında geldi. rafa silva ise 32 yaşında. beşiktaş'ın bir bildiği vardır diyeceğim ama maliyeti bence çok yüksek ve 1 sezon, 2 sezon sonra performans alamazlarsa bizim şu an sergio'yu gördüğümüzden daha büyük bir külfet olarak görülecek kendilerine.
  • 3195
    herkes orta sahaya 2 transfer beklerken, elden çıkarmak zorunda olduğumuz portekizli orta saha oyuncusu, 12 yabancı kuralındaki kamburumuz. alınması gerekenler kadar gönderilmesi gerekenler var ve biz bunu çok çabuk unutuyoruz. gönderilmeden alınacak her yabancı oyuncu, mevcutların eline büyük koz verir. bir de geçtiğimiz yılı tamamen boş geçirmiş 31-32 yaşındaki bir orta saha oyuncusunu kim alır? büyük soru işareti.
App Store'dan indirin Google Play'den alın