resim
Semih Kılıçsoy
Takım:Beşiktaş
Mevki:Santrfor
Yaş:18
Boy:1.78
Uyruk:Türkiye
 • 319
  kendisinin oynamasını isteyen beşiktaş taraftarı olmayan insanların anlamadığı bir şey var. bunların hasta kafa yapısıyıla baş edilemez. bu çocuk çekya maçında oynasa ve topa iki defa dokunabilse, bu defa da neden pas atmadılar diyecekler, neden pozsiyona sokamadılar falan denecek.

  gerçekten tarihin o kadar dandik bir dönemine denk geldik ki, bu durumu ancak yıllar sonra falan idrak edebileceğiz. şu olaylardan sonra eğer beşiktaş'tan bu yaz ayrılmazsa semih'in ortalama üstü bir kariyere sahip olması imkansız. olursa da bu entry burada dursun. çocuk belli ki daha 18 yasında olmuşum havalarına girmiş. gerçekten cenk tosun'dan daha öteye gidemez. mümkün değil.
 • 320
  milli takımda oynaması gereken oyuncu.

  bu milli takımın ön hattı kerem aktürkoğlu - arda güler - barış alper yılmaz - semih kılınçsoy olmalıydı. arkasını da pekala kenan yıldız - can uzun - oğuz aydın/irfan can kahveci - ozan tufan/cenk tosun olabilirdi.

  bir galatasaraylı olarak bugün ben kerem - arda - barış - semih izlemek istiyordum. sezonu mükemmel geçiren oğuz'u da bir silah olarak görmek isterdim. biz neden arda yorgun bahanesi dinliyoruz, yunus akgün'ü milli takımda izliyoruz, kerem aktürkoğlu'nu iyi bir 45 sonrası dışarı alanlara tahammül ediyoruz, barış'ı tek forvette çürütüyoruz?

  doğruyu yapmazsan yanlışının üzerinden seni parça pinçik ederler. milli takımın forveti yok. çıkışta bir semih, arkasında iyice forvetimsi bir oyuncuya evrilen ozan tufan olmalıydı. alın şimdi dişine kan değen çekya ile dövüşün, gücünüz yeterse fransa orada, er meydanı sizindir. hadi görelim bakalım.
 • 322
  allahaşkına çıksın oynasın... oynasın da ne harikalar yaratıyormuş bir görelim. sanırsın bana messi, ronaldo, mpabbe. keşke oynasaydı da 40 yaşındaki ronaldo'dan nasıl kötü oynuyordu görseydik.
  ümit karan - hasan kabze bile zamanında milli formayı giyemediler o dönemdeki forvetlerimizin kalitesinden dolayı bunun kadar çene yapmadılar ya.
  en büyük temennim bundan sonra bu arkadaşın oynaması... oynaması ki nasıl vasat bir futbolcu olduğunu cümle alem görsün.
 • 323
  a milli takımda fazla süre alabilecek seviyede (ne ilk 11 ne de rotasyonun parçası olabilecek) görmediğim oyuncu.

  serdar topraktepe, semih sol kanat oynamak istiyor diye konuşmuştu basın toplantısında. bunun muhtemel nedeni stoperlerle boğuşmak istememesi. mevcut milli takım rotasyonunda orada oynaması mümkün değil. benim sol kanat rotasyonum barış alper ve kenan, sağ kanat rotasyonum ise oğuz aydın ve arda güler olurdu. mesela arda’nın da merkeze yakın oynayacak fiziksel özelliklere ve güce sahip olmadığını düşünüyorum, umarım güçlenir. korkunç derecede yetenekli çünkü.

  bizimle olan maçları ve fb maçları hariç bjk maçlarını izlemedim bu yıl, bu büyük maçlarda da semih kayboldu oyunda (polonya hazırlık maçında olduğu gibi). trabzon maçında iyiydi sadece ki o maçın da özetini seyrettim sadece.

  çocuk yere sağlam basıyor ve tek vuruşu gayet iyi ama bayağı ve toksik bjk taraftarının düşündüğü şekilde milli takımın birinci santraforu olacak bir oyuncu değil henüz.
 • 324
  oynamayınca beşiktaşlılar neden oynamıyor diye algı yapıyor, oynatıyorsun bu sefer pas gelmedi diye ağlıyorlar, gol atsa bak gol attı diye kafa açacaklar, atamazsa semih'in üzerine oyunlar oynanıyor diyecekler, 45. dakika süre alsa arda ile oynamadı diyecekler, 90 dakika oynatsan arda ile oynadı o yüzden kötü diyecekler. beşiktaş taraftarını daha tanıyamamış bizim taraftarımız. beşiktaş taraftarı ve futbolcuları asla suçlu değildir, herkes suçludur onlar hatasızdır. beşiktaş asla maç kaybetmez, maçı onlara hakem kaybettirir, beşiktaşlı futbolcular asla kötü oynamaz rakipler çok sert oynar ve hakem izin verir bu sertliğe, beşiktaş en büyüktür onlar için hep kupaları çalınır. bu arkadaş inşallah rezil bir kariyer geçirir, kendisini beğeniyordum artık iğreniyorum. beşiktaş taraftarı iğrenç bir kitle ve beşiktaşlı bireyleri sevmek için uğraşmamak gerekiyor direkt iğrenmek gerekiyor.
 • 327
  arda güler muhteşem bir yıldız ve dahası da olacak
  kenan yıldız milli takımda seneler ilerledikçe nihat kahveci rolünde bir rolü alacak.
  barışa alper, kerem, ismail, yunus, ferdi …

  ancak semihe birisi yardımcı olup düşünce yapısını değiştirtmezse* arda’nın liderliğini çektiği ilerleyen yılların milli takımında yer edinemeyecektir.

  nihat kahveci beşiktaşta coştu* 2002 dünya kupasına gitti 23 yaşta 1 dk süre almadı tek lafını eden olmadı, kendisi de buna alınmadı.
  sonra euro 2008’de* takımın yıldızıydı.

  bugün takımın göz bebeği arda vincenzo montella’ya olan baskıyı bir nebze kırmak için sarıldığı fotoğrafı atacak olgunluk sergiliyor, semih feyyaz’ı aradı hazırlık maçına alınmayınca.

  gördüğü en baba stoperler victor nelsson, djiku ve her ikisinin karşısına ezildi. buna rağmen semih yangını çıkıyor. pepe ile ruben dias arasında barış alper yılmaz bile o fizikle top bile alamazken semih ne yapacaktı.

  acilen başta nihat kahveci* kendisini arayıp olması gerekeni anlatmalı, yangın yapanlara da medya bi zahmet doğruyu anlatsın.
 • 329
  halkı milli takıma düşman ettirecek denli, spekülasyonlar ile turnuva öncesi milli ruhu bozmaya değecek bir yetenek değildir. oynadığı neredeyse her büyük maçta savunmaların kucağından inemediği için kendi isteğiyle sol kenarda oynayan oyuncunun santraforda bir fark yaratması da beklenemez zaten.

  semih üzerinden milli takımı yıpratmak tam anlamıyla bir akıl tutulması, iş bilmezlik, bir tık da vatan hainliği bence.
App Store'dan indirin Google Play'den alın