resim
Sacha Boey
Takım:Galatasaray
Mevki:Sağ Bek
Yaş:23
Boy:1.78
Uyruk:Fransa
 • 3426
  gerçekten çok çok özel bir futbolcu ya. iç koridoru kullanınca hücum etkinliği inanılmaz artıyor. dünyada bunu yapabilen bek çok az gerçekten. iç koridor kullanımı sayesinde çizgiye ters ayaklı kanat oyuncusu basarken (bu onların topu sol ayağına çekip içeri devrilmelerini sağlıyor) iç koridora da bek oyuncunuzu sokuyorsunuz. mesela tam tersi varyasyonda kanat oyuncunuz daha dar alanda kaldığı için o kadar rahat top süremezken bek oyuncunuz ise düz ayaklı olduğu için çizgiye paralel top sürmek zorunda kalıyor ve içeri devrilmeniz çok daha zor oluyor.

  eğer boey oyun kurulumunu, şutlarını falan biraz daha geliştirirse kendisini elit takımlardan birinde izleyeceğiz bence. özellikle manchester united'a karşı oynadıktan sonra ten hag'ın kendisine kancayı takacağını düşünüyorum. *

  edit: imla hatası düzeltildi.
 • 3429
  ey rennes, 1 milyon euroya kaybettiğin beke dön bir bak istedim.

  özel oyuncu. ilk maçından son maçına kadar fikrim değişmedi. ancak sakatlık döneminden sonra taraftarlarımız tarafından itin totosuna sokuldu. torrent'te futbolcu falan değil dedi. ulan torrent ulan çocuklar duymasın şükrü sende teknik direktör yerine kondun ya ben daha bir şey demiyorum. sacha'da her zaman bu parıltı vardı. fifa oynarken 65 gücünde genç bir oyuncu alırsınız. o oyuncu seneler geçtikçe gelişir 80 gücünde falan olur. he o işte bu adam. pardon sadece adam dedim. gölge adam.
 • 3430
  galatasaray futbol takımı oyuncusu. yüce rabbim nazardan korusun bu çocuğu. fiziksel olarak molde karşısında bile ezilmedi diye hatırlıyorum. kora kor. ligde karşısına kim geldiyse kanat değiştirdi, geçen seneden bu yana bu hiç değişmedi.

  fakat hocanın dokunuşları devam ediyor ve boey 3 maçtır başka bir sürpriz yapmaya başladı. ceza sahası içinde pozisyonlar ve kaçan pozisyonlarda da artık imzası var. kaçan pozisyona sevinmiyorum ama boey'in ceza sahası içindeki konumlanması, istasyon yahut doğrudan özne olması beni inanılmaz mutlu ediyor. tete ile anlaşma durumlar rashica'dan da öteye gidecek gibi duruyor. tete'nin rashica'ya göre adam eksiltip, topla dripling yapma ve kat etme durumu çok daha belirgin bir şekilde iyi. bu aynı zamanda karşılıklı olarak fayda sağlıyor. tete aynı zamanda boey'in boşluklarını doldurabiliyor, birbirlerine koridor açıyorlar, orayı beraber işliyorlar.

  tam destek çocuk sana.
 • 3431
  süper lig tarihinde böyle bir sağ bek performansı izlediğimi hatırlamıyorum. allah nazarlardan saklasın muhteşem oynuyor. takıma o kadar yıldız geldi ama hala kendisini konuşuyoruz. torrent’in futbolcu değil raporu verdiği oyuncu. buradan torrent’e saygılarımı yolluyorum. muhtemelen bizdeki son senesi olacak. seni premier ligde liverpool arsenal gibi takımlarda izlemeyi o kadar istiyorum ki.. yolun bahtın açık olsun.
 • 3432
  kendisiyle 25 milyon çıkışlı yeni kontrat imzalayacağımız haberlerinin çıkma sebebi büyük ihtimalle ölücü takımların sözleşmesinin son yılını beklemesi, ama 25 milyon da iyice az gelmeye başladı. eğer şampiyonlar ligi'nde bu top kazanma performansını sürdürürse hem milli takım, hem rekor satış potansiyeli iyice artar.

  dünya futbolu fellik fellik bire birde top kazanan topçu arıyor. sacha bu işi hakikaten elit seviyede yapan bir oyuncu. temposu ve oyun aklı eklenince de çok özel oyuncuya dönüşüyor. avrupa'da alan hoca direkt orta sahaya devirir ya da iç koridor oyuncusu yapar bu arada.
App Store'dan indirin Google Play'den alın