• 151
    oyuna gelen saçma sapan efsane özelliği (2 ayrı takım kurma), para ile satın alınan ve alırsanız genel klasman için sizi öne atacak jokerler, para harcamazsanız (yakıt alımı) daha dar bütçe ile kurabildiğiniz kadrolar ve fiyatları iyi işler yaptıkça artan ama formsuz olunca azalmayan futbolcular ile bir oyun ne kadar bok edilebiliri test ettiğimiz 2023-2024 sezonunu tamamladık.

    gssözlük liginde 28 kişiydik ancak 13 kişi aktif başladık sezona ki sezon sonuna kadar 8-9 kişi geldi muhtemelen.

    sezonu toplam 4086 puan ile 1. kapatan sopalipankartliadam'ı tebrik ediyorum. ben 3945 puan ile 2. oldum, 3822 puan ile aykutüney 3. oldu. amcalarunited sezon boyu benimle ikincilik mücadelesi veriyorken son haftalarda aykutüney'e geçilerek 3810 puan ile 4. oldu ama son haftalarda kadro güncellememiş gibi görünüyor inşallah bir sıkıntısı yoktur sadece oyuna vakit bulamamıştır. ligimizin 5.si ise 3466 puan ile barni belediyespor oldu. herkese tebrikler.

    yeni sezonda oyun yeni yeni ve saçma sapan icatlar çıkartarak bizi iyice soğutacaktır ama devam edersek sözlüğümüzün ligi var. ligde olup bırakanları tekrar aktif halde görmek isteriz, yenileri de her zaman bekleriz.

    ama sıkıntı şu lige katılım şifresini unuttum mesaj yolu ile ilettiklerimde duruyorsa veya hatırlıyorlarsa bana da yazsınlar :(
App Store'dan indirin Google Play'den alın