• 459
  https://youtu.be/gh3sk95K3MQ?si=-Z2WdLPRqdddymAH

  ilgili programda istemeden de olsa okan buruk'u biraz manipüle etmiş, okan buruk'un istediği oyuncu tipinin dribling yapabilen, gol atabilen orta saha olduğu yönünde bir algıya yol açmıştır. ama okan buruk kesici 6 istiyor. torreira'yı ön alan presinde rahatça kullanmak istiyor. evet okan buruk da ister ceza sahasında cirit atan orta sahayı ama o adamdan önce kesicilik istiyor. zaten bir tanesi forvetleşen 10 numara olmak üzere ön alanda 4 serbest adam kullanıyor ve bekler de hücuma katılıyor. torreira da her ne kadar bitirici olmasa da oralarda olmayı seviyor ve statik oyuncu asla değil. dolayısıyla bence bizim takımın ihtiyacı kesici, süpürücü, defansı yüzde 70 ofansı yüzde 30 bir orta saha. yani amrabat veya ndidi tipi orta saha, berkan'ın biraz daha iyisi bir orta saha.

  bilmiyorum başka fark eden oldu mu ama orhan uluca ile okan hoca bu konuda farklı düşünüyor. orhan uluca ceza sahasına girebilen orta saha konusunda eksiğimiz var derken okan buruk da bu konuda bir anda onun duymak istediklerini söylemeye başlıyor. kısmen katılıyor ama kafasındaki bu değil.
 • 460
  okan buruk ile olan programını izledim.

  çok etliye sütlüye karışmadan risk almadan bir program çekmiş.
  kritik belki de can sıkıcı olan soruların hiçbirini sormamış.

  mesela

  okan hocanın 45-70. dakikalar arasında takım kötü gitse de asla oyuncu değiştirmemesinin nedenini sormamış.
  biliyorsunuz bu yıl bu konuda okan hoca çok eleştrildi. ve önemli maçlarda sıkıntı yaşadık.

  ikincisi molde kopenhag sparta prag ve fenerbahçe maçlarındaki eksiğimiz neydi? ve bu eksiği nasıl gidermeyi düşünüyoruz? bunu sormamış.

  üçüncüsü benim için önemli ama birçok kişi için önemli olmayabilir. oyuncu gelişimi konusunda gerideyiz. nerdeyse tüm 18-22 arasındaki oyuncumuz gelişimi durmuş durumda. barış alper haricinde geliştirebildiğimiz oyuncu yok. bu konuda bir değişiklik planlıyor mu gelecek sene? bu sorulabilirdi.

  eğer okan hoca eski açık’a katılırsa umarım bu sorular sorulur kendisine.
App Store'dan indirin Google Play'den alın