• 238
  yavuz hırsız fenerbahçe tarafından bastırılan taraftardır.

  adamlar haftalardır deplasmana gitmiyor, istanbulspor, hatayspor deplasmanları kadıköy oluyor. her bir eski galatasaray futbolcusuna iftira atmaktan geri kalmıyorlar. biz ise "kimse yanlış yapmadı, güçleri bu kadar" diyip geçiştiriyoruz. 24 şubat 2024 fenerbahçe kasımpaşa maçında elimizden çaldılar ligi farkında değilsiniz. karşınızdaki adamlar kupa maçında yatmadı diye eski kaptanlarına ana avrat küfür söven adamlar.

  3 mart 2024 beşiktaş galatasaray maçından sonra görüşürüz. ligin en iyi kadrosu, en iyi hocası bizde olmasına rağmen o maçı bize yar etmeyecekler. neden biliyor musunuz? sizin rakibinize hediye edilenler aleni iken senin oyuncunun attığı nizami buz gibi goller sayılmıyor. mauro icardi bir maçtan sonra "daha çok atsak da zaten sayılmayacaktı" diye düşünmüyor mu sanıyorsunuz? nasıl motive olmasını bekliyorsunuz bu adamların?

  mert hakan yandaş ankaragücü taraftarına kameralar önünde ana avrat düz gidip üç gün sonra elini kolunu sallaya sallaya maça çıkıyor, testisini kaşıdığı yönünde gerçekliği meçhul bir video üzerinden senin oyuncuna ceza kesiliyor. bu adamların motive olmasını mı bekliyorsunuz?

  sadece 2 mart 2024 hatayspor fenerbahçe maçından sonraki tavır bile yıldırılmışlığımızın göstergesi. o kadar rakip taraftar oraya nasıl girdi diye soramıyorsunuz çünkü ayıp olur hatayspor'a.

  hırsız var beyler. tek güvendiğiniz şey ise "eve giren bu hırsız beceriksiz, çalmayı beceremez". yarın bir gün burada gelip şerefli ikincilik diye konuşurken kimse okan buruk, kerem aktürkoğlu ya da mauro icardi asmaya gelmesin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın