resim
Mauro Emanuel Icardi Rivero
Takım:Galatasaray
Mevki:Santrfor
Yaş:31
Boy:1.81
Uyruk:Arjantin
 • 9740
  son antrenmanına pazar günü çıkmamıştır. salı günü çıkmıştır, yani kupa maçından önceki gün. maç günü antrenman yapılmıyor zaten. bugün ise paylaşılan antrenman fotoğraflarında yok. hoca dün ''ufak bir ağrısı oldu.'' demişti, belki ondan yoktur. belki de fotoğraflarda yoktur ancak bir gerçek var ki o da şu: icardi; oynadığı, oynamadığı veya sonradan girdiği maçlardan sonraki gün antrenmanlarda genel olarak olmuyor. bu konuda anladığım kadarıyla biraz özgür takılıyor. neyse, bundan bahsetmeyecektim. kendisine buradan seslenmek istiyorum:

  sevgili mauro, bu taraftarın gönlündeki yerini çok iyi biliyorsun. umarım yaşadığımız sürecin, içinde bulunduğun durumun farkındasındır. kasım, aralık, ocak ve şubat. tam 4 aydır ama sakatlık ama başka problemler nedeniyle büyük sıkıntı yaşıyorsun. istatistik vermek istemiyorum, zaten taraftarımız da bu istatistiği görmek bile istemiyor. bu 4 ay sonunda tribünde olduğun bir maçta bile taraftarımız senin adını haykırıyor, besteni söylüyor. neredeyse 0 verimle geçen bu 4 ay sonunda bile insanlar hala senin yüzünün güldüğünü gördüğünde mutlu oluyor. sanki bu 4 ay hiç yaşanmamış gibi sana bağlılığımız devam ediyor. sen de lütfen artık sahaya dön. çok değil, sadece 12 maç kaldı şunun şurasında. senin, her şeyi çok daha kolay gösterebileceğin 12 maç. ilki, çok sevdiğin beşiktaş deplasmanı. geçen yıl beşiktaş deplasmanında atmıştın ama yetmemişti. gelgelelim o attığın golden sonra motoru öyle bir çalıştırdın ki kalan maçların tamamına kartvizit bıraktın. aynısını yine bekliyoruz. sana güvendiğimizi bil. sezon sonu o kupayı birlikte kaldıracağımıza inancımız tam.
 • 9741
  instagrama fotograf atmis futbolcumuz.

  https://www.instagram.com/...zArIyaD/?img_index=1

  aciklamasi ise beni biraz guldurdu ve msn'de durum mesajiyla birbirimize laf soktugumuz zamanlara goturdu beni.

  - orjinali: imitating is not innovating, originality is the personal touch that cannot be replicated.
  - cevirisi uc asagi bes yukari soyle: taklit etmek yaraticilik degildir, orijinallik taklit edilemeyen kisisel bir dokunustur.
  - bunyedeki etkisi: taklitler aslini yuceltir, taklitlerimden sakinin (kan damlayan gul gifi)
App Store'dan indirin Google Play'den alın