resim
Mario René Junior Lemina
Takım:Wolverhampton
Mevki:Ön Libero
Yaş:30
Boy:1.84
Uyruk:Gabon
 • 2328
  yaklaşık beş sezon önce 1 yıl formamızı giymiş olan eski kiralık oyuncumuz.

  o sezon katkı verdiği maçlarda ligin üzerinde bir seviyesi olduğunu hep göstermişti. sakatlık sorunları yaşadığı için tam randıman alamamıştık. ancak kronik bir durumu olmadığı söyleniyordu, çok bilgim yok.

  kendisi zamanında çok başarılı bir periyod çizemesek de, lemina’nın takımı ve kulübü sevdiği, kalmak istediği her halinden belliydi. o yılki sakatlık sorununu bahane ederek satın alma işlemini savsaklamış, donanım haber ölücüsüne bağlamıştık. ki kendisi de yönetime sitem eden sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmişti. hatta beşiktaş da devreye girmişti. lemina onlara yüz verse belki olurdu da.

  lemina böyle bir muameleyi hakkedecek vasat bir oyuncu asla değildi. kendisini alıp, arkasında durup, hem genç hem de çok etkili bir oyuncu kazanacağımıza, gitmesine göz yumduk. sanki dönemsel sakatlık sorunu olmasa premier lig seviyesinden bize düşermiş, alabilirmişiz gibi.

  öte yandan yerine kimi mi aldık? taylan neyinize yetmiyor kardeşim.

  sonra aynı saçmalıkları bu sefer sakatlık sorunu da olmayan gedson’a yaptık. yerine yok hükmünde 12 numara giyen bir tıfılı alıp getirdik, ne olduğunu bile hatırlamıyorum.

  konu orta saha olunca, otomatikman yanlış karar veriyoruz sanırım. enteresan bir fobi.

  bu son dedikodu ise inandırıcı olmaktan epey uzak geldi, ama keşke doğru olsa. bence 2-3 yıl o bölgede sorunsuz ve üst düzey performans verebilecek bir oyuncu şu an.
App Store'dan indirin Google Play'den alın