resim
Léo Michel Joseph Claude Dubois
Takım:Başakşehir
Mevki:Sağ Bek
Yaş:29
Boy:1.78
Uyruk:Fransa
 • 1188
  galatasaray kadrosuna as sağ bek olarak transfer olmasına rağmen no name bir genç oyuncuya yerini kaybetmiş ve sol bekte gösterdiği pozitif katkı dışında bir şey ortaya koyamamıştır. bununla beraber kiralık gittiği basaksehir'de de sivriltici bir performans sergileyememistir. bununla beraber kendisine bir şans doğmuş ve yerini alan genç oyuncumuz 30 milyon euro'ya satılmış ve yerine bir isim alınamamıştır. burada normalde bonservisi elinde olan takıma dönmek için çaba sarfedip takımdaki geleceğini sağlama almak istemesi gerekirken kendisi kiralık kulübünden ayrılmak istememiştir. bunu ben normal görmüyorum. kulübün zor bir zamanında geri donmeyip kiralık kalmaya devam etmek isteyen birisinin de takımımızda yeri olduğunu düşünmüyorum. kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dilerim.
 • 1189
  her iki beki de yedekleyebilen, oynadığı maçlarda olumlu katkı veren oyuncuyu avrupa'da talibi olmayan ndombélé'ye yer açmak için gönderdik. geri alırken ödeme yaparak başakşehir'e para kazandırmayı hiç istemem ama maaşını ödeyerek orada kalmasına izin vermekle de aynı parayı vermiş oluyoruz. artlık daha net anladık ki devre arasında gereğini yapıp geri almak daha doğru olurmuş.
  ayrıca serge aurier afrika kupasında ki performası ile oynayacak olursa dubois'den daha fazla katkı veremeyecek demektir.
 • 1190
  galatasaray futbol takımı gibi kendisine zerre faydası olmayan takımlara bedava oyuncu kiralayıp karşılığında hep zarar gören bir takım var mıdır acaba? bedava kiraladığın sözleşmeli oyuncu için geri çağırabilme hakkı nasıl olmaz inanılır gibi değil. fenerbahçe serdar dursun’u kiraladı ama ihtiyaç duyunca devre arasında geri aldı ve gelir gelmez de hayati bir maç kazandırdı.

  biz neden bunu yapmadık ya da yapamıyoruz?

  başakşehir’in kiralık futbolcusu olarak gönderilmemesi takımının gayet doğal hakkıdır. sorun bizim takımda. bir futbolcumuz çağdaş atan’ın başakşehir’inde, bir futbolcumuz fb2 hatayspor’da, bir futbolcumuz ise bir haftadır çekilen operasyonun başını çeken ankaragücü’nde. tebrikler yönetim, daha iyisi olamazdı herhalde.
App Store'dan indirin Google Play'den alın