resim
Khvicha Kvaratskhelia
Takım:Napoli
Mevki:Sol Kanat
Yaş:23
Boy:1.83
Uyruk:Gürcistan
 • 64
  napoli'nin şampiyonlar ligi vizesi alamaması ve 2023-24 sezonunu 3 farklı hocayla tamamlaması gibi nedenlerden ötürü, takımdan ayrılmak istiyormuş.

  ancak napoli de kenfi menfaatleri doğrultusunda bir duruş sergiliyor. bazı premier lig takımları ve psg oyuncu için teklif vermeye hazırmış.

  --- alıntı ---

  kvaratskhelia'nın menajeri jugeli: "napoli'den ayrılmak istiyoruz."

  kvaratskhelia'nın babası: "khvicha'nın napoli'de kalmasını istemiyorum."

  napoli: "khvicha'nın haziran 2027'ye kadar napoli ile sözleşmesi olduğunu hatırlatmak isteriz. kvaratskelia satılık değildir."

  --- alıntı ---
 • 65
  anlaşılan o ki 2 senedir yaşadığı naples’i ve belli ki oranın insanını çok tanıyamamış kanat oyuncusu. bak kvara’cığım, transfer döneminde nelerin olacağını bilemezsin. başkanın zaten kafadan kontak bir adam. olur da kulüpten ayrılamazsan afedersin ama naples’i sana dar ederler. zamanı geldi tarihin en büyük futbolcusu oynadı orada, başka başka ne topçular bulundu, ne zamanlar geçti, hiçbiri menajerleri vasıtasıyla basına konuşarak ayrılma yolunu seçmedi. o yüzden bence menajerini mi babanı mı yoksa kendini mi dizginlersin bilmiyorum ama daha fazla konuşmazsan kendine iyilik yapmış olursun.
App Store'dan indirin Google Play'den alın