• 61
  düzenli olarak erden timur'a sallayan ve her fırsatta carcharot isimli yazarın nick altında biten yazar. bahse girerim galatasaray azıcık tökezleyince oh 5 tane başlıkta erden timur'a laf sokacam diye keyifleniyordur da bu carcahrot meselesi ne, neden 3 günde bir adamın başlığında bitip bitip insanlara bir şeyler anlatmaya, insanları bir şeylere ikna etmeye çalışıyor hiç anlamadım.

  aga senin başka derdin tasan, işin gücün yok mu cidden?
 • 62
  bu seneki fiyasko transferleri yapıp, kulübün maaş bütçesinin içinden geçen ben olmadığım ve 5 aydır sol bek alınacağı belliyken son güne kadar sol bek almayıp, kritik avrupa maçlarında beksiz bir takımı okan hoca'nın kucağına atan ben olmadığıma göre bunun sorumlusunu eleştirmekte gayet haklı olan yazardır. son baktığımda özel mesaj alımı da kapalı değilken nick altından direkt soru yöneltilmesi de garip durandır.
 • 63
  sevgi besledikleri insanların yanlışların konuşulmaması için birbiri arasında bağlantı olmayan konuları tamamen zorlama şekilde ilişkili hale getirip, "bir dakika, burada bir yanlışlık var" şeklinde farklı ses çıkartanları de hainlikle, düşmanlıkla itham ederek susturmaya çalışan üyelerin rutin hedefi haline gelmiş yazar.

  evet; federasyon türkiye futbol federasyonu'ymuş gibi değil, fenebahçe futbol federasyonu gibiym,i hareket ediyor. kurullar da öyle. evet; ligdeki bazı takımlar, beşiktaş da dahil olmak üzere, fenerbahçe başkanının sahip olduğu sermaye gücü sebebiyle fenerbahçe'nin arka bahçesi oldu. bunların hepsi doğru. ama galatasaray'ın futbol takımından sorumlu yönetici erden timur'un da, bütün bu doğrulardan bağımsız ve alakasız, başta transfer politikası olmak üzere çok ciddi yönetimsel zaafiyetleri var futbol şubesine dair. bu da dibine kadar doğru olan apayrı bir durum. bu "erden timur istifa etsin" , "erden timur bir daha galatasaray'ın kapısından geçmesin" demek de değil. bu sadece "çok iyi bir galatasaraylı olduğunu bildiğimiz erden timur bazı konulardaki stratejilerini revize etsin, yanlışları ile yüzleşssin" demek. federasyon'u, kurulları, ligin yapısını konuşmak ne kadar doğru ve gerekli ise; galatasaray'ı yönetenleri de artılarıyla ve eksileriyle konuşmak da o kadar doğru ve lüzumlu. kimseyi susturamazsınız özetle. düşman gibi göstererek, ötekileştirerek, hamaset yaparak, birbiri ile alakasız konular üzerinde demagoji yaparak kimseyi susturamazsınız. bu yazar arkadaşımız gayet güzel ve faydalı şeyler yazıyor. "sen çok yaşa erden timur", "sen çok yaşa galatasaray futbol şubesi sorumluları" demediği için susturulmaya çalışılması akıl dışı bir hareketten ibarettir sadece.
App Store'dan indirin Google Play'den alın