resim
Hasan Arat
Görev:Başkan
Takım:Beşiktaş
Yaş:64
Uyruk:Türkiye
 • 140
  kötü başlayan ve kötü devam etmesi muhtemel başkanlık serüveninde; kabadayılık taslayarak şirin gözükmeye çalışıyor. camiası bunu yer mi, yer. beşiktaş zaten öyle başarı hedefleyen, en büyük olma arzusunda olan bir camia değil. 3.büyük olarak kalmaktan memnunlar.

  en azından böyle atar gider yapan, gaz alan bir başkanla günlerini geçirmeyi tercih edebilirler. o da bunun farkında.

  adam göreve başladı, hoca bulamadı. 10+ senedir kulüp takımı çalıştırmayan fernando santos'u zor ikna edebildi de daha fazla rezil olmadı. ardından 22 milyon euro harcayarak panik transferleri yaptı. al musrati ve muci'nin de o paraların adamı olmadığı çok açık.

  en iyisi atar gider yapayım da güçlü bir başkan sansınlar dedi. hiç de yakışmıyor. adamın tipi, duruşu söylemlerinin altını doldurmaktan çok uzak. izlerken kahkaha atıyor insan.
 • 143
  güya ahmet nur çebi yerine geldiği için daha ılımlı düşünülüyordu. gelir gelmez ilk söylemi "2011 süper kupasını oynamak istiyoruz" olmuştu. sonra ali koç'un kendisini ziyareti, sonrasında ise ali koç ve rahmi koç'la gizli yemekte buluşması.

  beşiktaş fenerbahçe'nin uşağı olmuştur. her daim de böyleydi. taraftarlarının sosyal medyada bundan gocunduğunu görmedim. taraftarımız daha ağır şeyler söylüyor ben uşağı dedim şimdilik.

  bir salıncak bu kadar anlam kazanamazdı. hesabımızı kutluyorum böyle bir betimleme böyle bir sanatsal anlatım yaptıkları için. bu anlatımı alejandro jodorowsky, stanley kubrick, michael haneke, pier paolo pasolini, david lynch bile yapamazdı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın