• 46
  içimi dökeceğim tüm duvarlar kapalı olduğu için burayı uygun gördüm.
  dünden beri çok kötü durumdayım. galatasaray pandemiden beri tek dayanağım oldu. pandemiden önce de kendimi fanatik olarak tanımlıyordum orası ayrı ancak pandemiden sonra hayatımın almış olduğu şekil galatasaray’ı tek odağım haline getirdi. ailemi bunun dışında tutuyorum. yaptığım tüm eylemler aldığım tüm kararlar onlar için elbette.
  pandemiden sonra yaşadığım düşüşü tek bir yolla savuşturmaya çalıştım o da galatasaray oldu. averajla kaybettiğimiz şampiyonluktan sonra ligi 13. bitirmemiz tüyü dikmişti hayatıma. sonra yeni bir yönetim, yeni bir hoca ve takımla şampiyon olduk. geçen sene artan sıkıntılarımda galatasaray her hafta dur daha yapacağımız çok şey var dedi bana. sezon sonu gülen taraf olduk.

  geriye dönüp baktığımda son 4 yılda beni diri tutan bu tutkumda beni en çok sevindiren isimler okan buruk, mauro icardi, kerem önderliğindeki takım olmuş. gelinen noktada ise bu üç isimde yalnız kalmış durumda. hem yönetim hem taraftar anlamladıramadığım şekilde cephe alıyor bu isimlere. bu cephede bulunanlarının sayısı azımsanmayacak kadar fazla olunca insan pes ediyor artık. ben pes ettim. insanlara laf anlatmaya çalışmak yoruyor artık beni.
  dediğim gibi belki ben fazla anlam yükledim. içinde bulunduğum durum beni buna itmiş olabilir. sizler daha sakin kafayla doğruları da görüyor olabilirsiniz. her şey mümkün. ben benim için önemli olduğunu düşündüğüm değerler için çabaladım en azından.

  icardi’nin pfdk’ya sevki prag eşleşmesinden elenmemiz kadar tepki görmedi. yönetim zaten bu sene çok garip bir şekilde sessiz.

  --- alıntı ---
  kusura bakmayın ama sizin arabesk, toksik, hayat hep mutsuz geçsin tripleriniz yüzünden ben şampiyonluk yolundaki takıma laf söyleyip mayıs ayındaki keyfimden olamam.

  --- alıntı ---

  geçen gün böyle bir şey yazmıştım. takımın ve oyuncuların böylesine yalnız bırakıldığı ortamda tüm şevkimi kaybetmiş bulunuyorum.

  çok uzun süredir bu platformda bulunuyorum. artık yazmama kararı aldım. kalbini kırdığım herkes hakkını helal etsin. daha önce pilot olma kararı alıp çok pişman olmuş biri olduğum için radikal bir karar alıp pilot olmayı göze alamıyorum.
 • 47
  son günlerde onlamaktan yorulduğum yazar.
  yazdığı konuların neredeyse hepsine katılmakla beraber, burayı çok ciddiye almamasını öneririm.
  yazarlık kontrolünden geçerken, yazdığımız şeyin kendine has ve aydınlatıcı bilgiler içermesi gibi bir ibare vardı. ben yazar olarak çoğu yazarda/entryde bu tür bilgiler göremiyorum.

  sözün özü kendisinin entrylerini görmekten mutlu oluyorum. inşallah yazmaya devam eder. ben artık çoğu zaman gündemi kullanmak yerine belli başlı yazarları okumayı tercih ediyorum.
 • 48
  mantıklı sağ duyulu bir yazar arkasaşımız. maalesef fbjk profesyonel trollerinin etkisi ltına girmiş sosyal medya manipülasyonu yüzünden yorulmuş. hocam galatasarayli olup yıldızlarımıza sallayanlar bile troll manipülasyonunun etkisine kalanlar. onlar yüzünden moral bozmaya değmez. yazmaya ve sosyal medyada trollere karşı durmak zorundayız. zaten bu rezalet ortam düzelse galatasaray'ı maçtan maça takip ederim. burada vakit geçirmenin sebebi saf kötülerin kazanmasını kabul edememek zaten.
 • 50
  kendisini en iyi ben anlarım. bizzat aynı şeyleri yaşıyorum. hayatımın odağında galatasaray var ve ailem dışında hiçbir şey ondan önemli değil. böyle telkinlerde bulunanlara da katılmıyorum. hayatta daha önemli şeyler yok. insanlar sahte ve çıkarcı. çıkarsız olan tek şey galatasaray.

  yazadursun. çok kıymetli bir insan ve yazar kendisi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın