• 134
  fb'nin arka bahçeleri hatayspor ve karagümrük'ün aynı anda küme düşmesi için ligde kalması şart olan takım. ki kalan fikstürlerine baktığımızda da bu şansları çok yüksek. trabzon deplasmanı hariç zorlayacak bir maçları yok. direkt rakipleri olan hatayspor ve karagümrük ile de içeride oynuyorlar. onun haricinde büyük ihtimalle küme düşmeyi çoktan garantilemiş olacak olan pendikspor ile son hafta oynayacaklar.
 • 135
  entry itibari ile teknik direktörlüğünü selçuk inan'ın yaptığı futbol kulübü.

  --- detective hoffman mode on ---

  başarılar selçuk hocam :)

  --- detective hoffman mode off ---

  21 nisan 2024 gaziantep fk kasımpaşa maçında hem takımların form durumu, hem takımların kalite durumu, hem de fantezi futbol gereği mutlak kasımpaşa galibiyeti bekliyordum.

  ancak gaziantep'in şu maçı kazanması o kadar mükemmel oldu ki extra sevindim. gaziantep an itibari ile volkan demirel'in galatasaray'a çelme takmak harici top oynattırmaya çalışmadığı hatay'ı ve yılmaz ve yorulmaz ali koç yalakası süleyman hurma'nın karagümrük’ünü puan olarak geçmiş oldu. ve antep bu iki rakibiyle de evinde oynayacak. son hafta da ise o zamana kadar küme düşmesi büyük ihtimalle kesinleşmiş olan pendikspor ile karşılaşacaklar.

  bu sene hatay ve karagümrük, seneye sivas ve rize inşallah.

  galatasaray düşmanlarına gün yüzü göstermeyeceğiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın