• 10000
    dün biraz tayfur havutçu başlığında gezindim. herkes efendi, kaliteli diye yazmış da yazmış. hatta şike tepelerinde ismi çıkmasına şaşırmışlar. yani herkesin efendi bildiği adam bile alttan ne işler çevirmiş. bu ligde her şey aleni artık. şike yapan da çok bariz belli ediyor çekinmiyor.

    fenerbahçe'nin ligi sponsorluklarla çevrelediği, anadolu kulüp yönetimlerinde kendi adamlarını bulundurduğu, hakemlerin pozisyonları hissederek verdiği, rakip futbolcuların kafasına gelen topa kafalarını eğdiği, fener maçından önce sakatlanan futbolcuların ertesi gün idmana çıktığı, fener maçında hakem katliamına uğrayanın galatasaray'a sataştığı, spor medyasının kollanan takımı* galatasaray olarak gösterdiği, sahada dayak dahi atsa federasyonun fenerbahçe'ye ceza vermediği ortamda çok basit şekilde maçların satılabileceğini düşünmesi kadar doğal bir durum yoktur.

    sen futbol gündemini ay ay takip ediyor olabilirsin ama insanlar gün gün saat saat takip ediyor ve yorumluyor. galatasaray taraftarı neyin ne olduğunun bilincinde olmalı, ona göre hareket etmelidir. şu an futbol ortamında yalnız bir galatasaray var. o kadar sponsorluk, dostluk içinde tutturmuşlar bir murat özkaya türküsü gidiyorlar. bu ortama efendilik yakışmaz. taraftar üzerine düşeni yapmalı takımının karşısında kim varsa ona konuşlanmalı. içeriye zamanı gelince hesap sorulur* öncelik dışarıya.
App Store'dan indirin Google Play'den alın