• 471
  katıl kısmı için hazırlanan özel(!) videolarda emeği geçen kim varsa derhal kovulmalı. herhangi bir güzel sanatlar fakültesinden sinemayla, çekimle ilgilenen birkaç öğrenciye teslim edilse daha özenli iş yapılır.

  "verdiğiniz para 30 tl ne bekliyorsunuz?" diye düşünülmemeli. bu iş bir prestij meselesidir. galatasaray gibi bir markanın, taraftarına sunduğu şey bu olamaz.

  az evvel yayınlanan, 29 kasım 2023 galatasaray manchester united maçına ait özel anlar diye paylaşılan videoda, maçın belkide en özel anı olan kerem'in gol anını üyeliği olanlar bir izlesin lütfen. golün yarısı yok şaka gibi. zaten özel anlar adı altında sahanın içinden çekilmiş kötü görüntülü özet minvalinde video paylaşılıyor, o bile becerilemiyor.
 • 474
  galatasaray ne yazık ki bilişim teknolojisini verimli kullanma konusunda gelişim gösteremiyor. resmi web sitesinin içler acısı durumu, youtube kanalı, ios ve android uygulamaları bunun en canlı kanıtları olarak göze batıyor.

  belli ki kötü mühendislik, yetersiz fikirler ile yetkinliği belirsiz kişilere bu işler emanet ediliyor. bu kişiler ortaya bir ürün çıkardığında zavallı taraftar heyecanla üye oluyor, gerekirse parasını yatırıyor. ancak bu gazla başlayan projeler içerik sağlayamama problemi başta olmak üzere birçok zincirleme ihmal ve hata ile hüsranla sonuçlanıyor.

  benim sade vatandaş olarak bu tekrar eden başarısızlıklardan anladığım, üstlenici firmalar en kısa sürede projeyi hayata geçirip, ilk vurgunla paylarını alıp, olay yerini terk etmek suretiyle bu sistemi kötüye kullanıyor. hesap soran olmadığı sürece, işlerin üzerine gidilmediği sürece de böyle devam eder. kimlere peşkeş çekiliyorsa bu büyük çaplı ciddi işler, haram zıkkım olsun.
 • 475
  mevcut işine ek olarak burada para almadan çalışacak, katkı sağlayacak insanlar tanıyorum ama kulüp özellikle bu tarz konularda o kadar kapalı ki o eşiği atlayamıyor.

  taşıma su ile değirmen dönmez, yukarı da en uç örneği vermeye çalıştım.

  gs tv'nin kapatılıp tüm odağı buraya vermek olabilecek en mantıklı karar olur. kulübümüzün daha faydalı bir şekilde kullanması gereken sosyal medya kanalı.
 • 476
  "çöp te satılsa farketmez, kulübe katkım olsun yeter ki" zihniyeti bitmedikçe, beklenti yükselip, baskı yapılmadıkça kulübümüzün dijital mecralardaki hiç bir ürününde kalite beklenmemelidir. bu store için de geçerli aynı zamanda.

  daha ilk andan itibaren topu taraftara atıp "ne verdin ki ne istiyorsun" dan ziyade, "bak bizim ürünün kalite seviyesi belli. yatırımı yaptık, çıtayı belli yere çektik. üye ol, sen de faydalan" olmalıdır yaklaşım. doğrusu budur, beklenmesi gereken de budur.
 • 479
  hiç bir şekilde heyecan uyandırmayan maç önü ve maç sonu içerikelere sahip youtube kanalımız. ha yalan yok arada bir güzel röportajlar geliyor o kadar yani. onun dışında inanılmaz bir potansiyele sahip kanal ama iş bilmez insanlara teslim edilince ortaya bu sonuç çıkıyor.

  bu kanalın 2.69 milyon üyesi var. bunlardan 100 bin kişi katıla üye olsa bile ayda 3 milyon yılda ise 36 milyon eder neredeyse 1 milyon eurodan fazla sadece 100 bin kişi bu sayının çok değil 500-700 bin kişi olduğunu düşünün yılda kemiksiz 5-8m euro arası gelir demek. aradaki youtube payını çıktığımızda bile çok güzel para geliyor. az yatırım yapın abi şu içeriklere. ünlülerle konuşun röp yapın. getir abi kıvançı konussun bi sey yapsın icardiyle herkesi çeker çoluk çocuk kadın erken herkes izler en basit örneği stadyum kanala abone ol de. kura yap kazanan kopenhaga gitsin ya da gs-fb maçı vip bilet bunlar zor şeyler değil ya.
 • 480
  galatasaray spor kulubundeki cogu rol gibi rant ile doldurulan koltuklar sonucu liyakatsiz, is bilmez kisilerin yonettigi kanal. bizzat tanidigim, beyaz yaka calisan olup ayni zamanda kulupte gorev alan ve hic bir sey yapmayan kisiler var. gs tv’de falan da bu tipler calisiyor. aile sirketi gibi onun esinin yegeni, bir digerinin kuzeni. kisinin onemine gore de rolun buyuklugu belirleniyor.

  eldeki malzeme milyonlarca taraftar ve sampiyonlar ligi arenasi ile birlesince korkunc bir potansiyel olusuyor vakat bu kanal ve diger tum dijital mecralar maalesef asiri dandik iceriklere sahip.
App Store'dan indirin Google Play'den alın