• 63
  bu sene yayınlanan maçlarının çoğunu izleyen biri olarak bu takımın lider olması büyük şans. izlediğim maçlar içerisinde en kötü takım açık ara farkla biziz. fomget, beşiktaş kadın futbol takımı ve fenerbahçe kadın futbol takımı bizden 2-3 gömlek üstün takımlar.

  bu takımın kalecisi kötü, hücum hattı kötü, savunması kötü, orta sahası kötü, teknik direktörü kötü... yabancı oyuncuları fark yaratan oyuncular değil. hatta bazıları takımımızda yabancı oyuncu var demek için alınmış kişiler.

  devre arasında takımı nispeten bozmaları kötü olmuş.

  takımın iyi 2-3 tane yerli oyuncusu 2 tane de iyi yabancısı var o kadar, diğerleri sağlık için spor yapan tayfa.

  edit: bu takım bugün ligin en kritik maçında 2 kez geriye düşmesine rağmen beraberliği yakaladı ve kornerden direkt gol yiyerek geriye düştü. kalecimiz* atakları gol yiyerek savuşturuyor, 1 tane top tutmadı. galiba boyu da 1 metre 65 santimetreymiş, bu boyda kaleciyi nasıl buldunuz?
 • 65
  kadınlar süper liginin 62 puanla lider olan takımımız. fomget maçını küfür kıyamet izlediğim için yorum yapmayayım.

  şimdi, az önce sona eren fomget maçının ardından:
  galatasaray 62
  fenerbahçe 60
  fomget 60
  şeklinde bir puan durumu çıktı ortaya.

  kalan fiksturde sırasıyla içerde ereğli, dışarıda antalya ve son hafta içerde alg ile oynayacağız. ipler bizim elimizde. şurayı 9 puan ile geçmemiz ve normal sezonu lider tamamlayanın şampiyon olduğu ilk sezonda şampiyon olmalıyız. kızlarımıza inancımız tam.
App Store'dan indirin Google Play'den alın