• 7925
  kesinlikle lisenin vermiş olduğu kültür ile diğer takımlarla kıyaslandığı zaman farkı ortaya çıkan takım. yoksa şu türk sporu ortamında bu halde olmanın başka açıklaması olamaz. gerçekten bir beşiktaşlı ya da fenerli olsam çok utanırdım. bizim takım da arada saçmalasa da genel olarak boş muhabbetlere takılmıyor, ileriye bakıyor. bunlar hala geçmiş yıllarda takılı kalmış bir adım ileriye gidemeyen takımlar. seviyeleri de oldukça düşük.

  kulübün neden herkese açılmaması gerektiğinin sebeplerinden biri de bu. eminim açsak içeriye bu tarz bir sürü adam dolacak ve bu kulübü farklı yapan şey de yok olacak.
 • 7926
  “amacımız ingilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme mâlik olmak, türk olmayan takımları yenmektir.”
  bu şekilde bir kuruluş misyonu barındıran, vizyon olarak gözünü sürekli batıya, uluslararası arenaya diken bir kulübün neferleriyken, öte yanda ise;
  bir tarafta "ne kupa ne şampiyonluk, başka bir büyüklük" diye zırvalayan, diğer yanda sabah akşam "şerefiyle hakkısıyla" diyerek kafa silken, ne için, ne amaçla kuruldukları belli dahi olmayan "sözde" ezeli rakiplere sahip olmak...
  kendim ve çocuklarım adına seçimim ile gururlandığım kadar, muhatap olmak zorunda kaldıklarımız için türk futbolu adına üzülüyorum.
  domestik başarılar için avrupa'da rotasyon yapanlardan bahsediyoruz...
  bu nedenle hepimize düşen görev galatasaray'a sahip çıkmak, kenetlenmek, koşulsuz destek vermek...
 • 7927
  her kim benim bu ülkenin kuruluşunda bile rol oynamış, çanakkale'de şehit vermiş bu ülkenin bayrağını gururla avrupa her zaman en önde taşımış kulübüme 2-3 tane futbolcu üzerinden fetö yakıştırması yapıyorsa ya götünde fena yanık vardır ya da bunların kabından zamanında bolca yemiştir. bu lanet pislik örgütün sızmadığı yapı kalmamış, askerinden, emniyetine, siyasetine, en solcu gruplarından, en sağcı gruplarına girmediği ortam kalmamış neymiş arifle hakan fetöcüymüş neymiş o dönem topçuların bir çoğu toplantılarına gitmiş lan sayın amınakoduğum ülkede bunların yanına gitmeyen adam yoktu neredeyse sırf iki üç tane topçu yüzüne sen benim camiamı bu alçaklıkla suçluyorsan dediğim gibi ya bir göt yanığın vardır ya da bunların kabına su taşıyorsundur.
  artık bu konuda kulübün özellikle avukatların hiç sektirmeden tamamına dava açması gerekmektedir. nihayet bunun sinyallerini de vermeye başladılar ellerine sağlık bu ara en çok kafaya taktığım mevzulardan birisi bu inşallah kulüp avukatları da benim kadar kafaya takıyordur.
App Store'dan indirin Google Play'den alın