resim
Fredy Alejandro Guarín Vásquez
Takım:Kariyer Sonu
Mevki:Merkez orta saha
Yaş:37
Boy:1.83
Uyruk:Kolombiya
 • 92
  2014-2015 sezonunda kadrosuna bayıldığım inter'in oyuncularındandı. o sezon inter baya kötü bitirmişti seneyi ama ben fifada inter'i alıp milleti tokatlardım sürekli. o senenin fifasında bir diğer favori takımımsa napoliydi. sol açığa mertensi aldım mı kimse duramazdı. o zamanlar insigne, callejon ve mertens kanat rotasyonuydu napolide. önlerinde de higuain vardı. ama mertens otoban faresi gibiydi, tutulamazdı. insigne'den bekleneni mertens yapardı. hayalim o sene gönlümde taht kuran dries mertens, gary medel ve kendisinin galatasaray forması giymesi idi. her kariyer modunda yaşlanır yaşlanmaz üçünü de alır, düşen overall'larına rağmen önde olduğum her maç onları oyuna alır onlarla oynardım.

  10 sene geçmiş şimdi. bin şükür olsun ki mertens bizimle. gary medel beşiktaşa gidince yakın arkadaşlarımın dalga geçme mesajlarını kaldıramayacağım için telefonumu transferin açıklandığı gün kapatmıştım. guarin'in ise yolu hiç türkiyeye düşmedi. şimdilerde alkol problemi olduğunu açıklamış. kolombiya'nın gülü, ne olurdu giyseydin parçalıyı? olur muydu hiç böyle?
  https://x.com/...2TMekKFYqvfor72uAe5g

  o dönemin inter'inden poldi* galatasarayımıza bir sene sonra gelecekti ve çok sevecektik onu. şimdilerde ise o inter'in, o zamanlar 22 yaşında olan ve parçalı ile hayal etmeye tenezzül edemediğim, aşk adamı, bir tanemiz, canımız ciğerimiz mauro icardi süper lig'i fethetmekte.

  hey gidi günler be.
App Store'dan indirin Google Play'den alın