• 148
  22 nisan 2024 sivasspor fenerbahçe maçı'nda son dakika penaltısıyla kaybettikleri puandan sonra eylemlerine devam eden örgüttür.

  neymiş penaltı değilmiş. livakovic penaltı yapmamış. doğru olabilir peki ya djiku'nun yaptığı?

  şimdilerde sosyal medyada djiku'nun hareketini görmezden gelip livakovic müdahalesi konusunda şikayet ediyorlar. bizim maçlarımızdan alakasız pozisyonların görsellerini kullanıp "zamanında yabancı var olsaydı bunlara da çalardı ve biz açık ara önde olurduk" algısı da kasıyorlar.

  onlar da biliyor ki var livakovic'e penaltı vererek aslında kendilerine iyilik yapıldı. djiku'ya baksalardı kırmızı kart da göreceklerdi. aleyhine bir kararda bile fayda sağladılar. pfdk ve tahkim cezalarında olduğu gibi en alttan aldılar cezalarını. ama sosyal medyada sadece livakovic'e odaklanıp algı kasıyorlar ve mağduriyet yaratıyorlar. ve bu işe yarayacak maalesef. yıllarca djiku'nun değil livakovic'in hamlesi konuşulacak ve bu yüzden şampiyon olamadıklarını iddia edip konuşacaklar. eski bir maçımızda 1 saniye önce topa dokunup uzaklaştırdığımız sonra ayağımızın rakibe çarptığı pozisyondaki sadece ayağımızın rakibe çarptığı anı gösterip algı kastıkları gibi.

  bu görüntüyü bol bol hatırlatalım.
  https://twitter.com/...sPcJ7ppNenA&s=19
App Store'dan indirin Google Play'den alın