• 2
  gün geçmiyor ki başka bir meşru müdafaa ile karşılaşmayalım.

  bu sefer de bizimkiler kalamış tesislerinde kudurtucu müzik paylaşmışlar. hem de etrafta ali koç'un organize ettiği seçim konuşması yapılırken. doğal olarak kuduran fenerbahçe kongre üyeleri, tesislerimizi basmış, logomuzu sökmüş, yetmemiş ellerindeki meşalelerle bizim tesiste yangın çıkarmışlar.

  144 pikselle çekilen görüntülerde tesiste şarkıyı icardi açmış. bence tff ve tahkim kurulu icardi'nin lisansını iptal etsinler. ya icardi'nin açtığı şarkıdan ötürü fenerbahçelilerin psikolojisi bozulsaydı? bu vebal altında nasıl yaşardık...

  bence fenerbahçe osayi, oosterwolde ve batshuayi'yi gönderip, şarkıyı açan kimse dövsünler ve kameraya çeksinler. sonuçta psikoloji önemli iş beyler.

  edit: bu kafayla yakın zamanda kemerburgaz'da madımak olaylarının ikincisi yaşanır.
 • 3
  ilk kelimede doğru harfler var. biraz kısaltmak gerek sadece.

  (bkz: #3886692)
  (bkz: #3910612)

  hakkında aylardır yazdıklarım burada. giderek de netleşiyor. seçimden sonra koç da aynı soylu gibi adım adım tarihten silinecek demiştim. aziz yıldırım'ın yıllar sonra aday çıkması, iktidar trollerinin koç'u eleştirip aziz yıldırım'ı parlatmaya çalışması ve karşı hamle olarak başlayan terörizm.

  bu bir futbol meselesi değil. bu bir güçler savaşı.

  gezi parkı da fetö donu koklamış ve demokratik protesto hakkını kullanan barışçı göstericilerin terörist olduğuna inandırılmış polislerin çadırları ateşe vermesiyle başlatılmıştı. 15 temmuz gecesi ordudaki ve halk içindeki atatürkçülerin, muhaliflerin darbeye destek olacağı umulmuştu.

  unutmayın ki f*tö bir amerikan organizasyonudur ve provakasyonları esnasında başka bir şeye inanan - ya da bizzat kendisinin inandırdığı - insanları maşa etmeyi çok ama çok sever.
App Store'dan indirin Google Play'den alın