• 1301
  üşüyoruz canım hocam. sen yokken biz çok yalnızız.

  sen yokken organize ve profesyonel kötülük düzeni daha da vitesi arttırdı. ve bu kirli düzenin ipliğini pazara çıkaracak, konsantrasyon diyerek bizi şampiyonluk yolunda kenetleyecek ikinci bir imparatorumuz yok maalesef.

  yazmaktan bıkmayacağım, fatih hocam galatasaray'a hizmet etmek için illa galatasaray a takım teknik direktörü olman gerekmiyor.
 • 1305
  sayın hocam,

  bu ülkede bildiği doğruları savunan ve bunlardan kolayca vazgeçmeyen yegane kişisiniz. eminim politikadan uzak durmanızın çok mantıklı sebepleri vardır ve bu çok makul. ancak, ülkenin sınır güvenliğinin olmayışı, iflasa yakın hazinemiz, ve anayasanın ilk 4 maddesine olan tehditlerle bağımsızlığımız hiçbir zaman bu kadar olası olmamıştı. bunlar, insanların geleceği için çok karanlık kabuslar gördürmeye yetiyor.

  akıl dışı bir ülkedeyiz ve demokratik bir seçimle demokrasi kovalıyoruz. bu seçimde kazanan taraf ya farklı bir rejim olacak, ya da beğenmezsek 5 sene sonra gönderebileceğimiz biri olacak. 20 yıldır çalışmayan bir şeyi -1990’lardan 2020’lere kadar kendinizi sürekli yenileyen biri olarak- değiştirmemiz gerektiğini düşündüğünüze eminim. çünkü siz de, son galatasaray döneminizde bile gerektiği için farklı bir futbol anlayışı benimseyerek sarri’ye boyun eğdirdiniz, değişimi kabul ettiniz bir nevi. 30 yıl önce oynattığınız futbol ise, bugünün gegenpress’i.

  size bu ülkede kimse kolay kolay zarar veremez, daha önce denediler ve yaptığınız bağışla, katılmadığınız evet kampanyasıyla gereken cevabı verdiniz. ancak, bu günlerde atacağınız tek bir emoji, tek bir görsel, tek bir kelime bile milyonları sorgulamaya itebilir.

  sevgiyle kalın.
 • 1306
  sevgili hocam;

  “astronomi mekaniği kanunları açıkca der ki; iki cisim çarpıştığında her zaman çevredeki cisimler de hasar alır.”

  50 yıllık dostun olmasam da çevrendekileri iyi seçmen dileğiyle sağlıklı yaşlara hocam. kim bilir, bir 50 yıl sonra belki birbirimizi göremeyebiliriz.

  saygılarımla;
  -kuzeyden gelmeyen galatasaraylı. yalnızca galatasaraylı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın