resim
Eyüp Aydın
Takım:Galatasaray
Mevki:Merkez Orta Saha
Yaş:19
Boy:1.81
Uyruk:Almanya
 • 461
  galatasaray haberleri çıkmadan önce veri profili ile gözüme çarpan, çok beğendiğim, fakat eğer rotasyonda önü daha da dolacaksa bu seneyi galatasaray'da geçirmemesinin daha doğru olduğunu düşündüğüm genç futbolcumuz.

  2. bundesliga'da iyi bir sene ve ardından emin bayram'ın potansiyel geri dönüşü gibi direkt rotasyona dönmesinin daha doğru olacağı kanısındayım.
 • 462
  şu anki halini yunus akgün'ün adana öncesi dönemine çok benzetiyorum. pozisyonları çok farklı olsa da yunus belli yeteneklere sahip ama sahada bunu nasıl göstereceğini bilmeyen oradan oraya koşan bir futbolcuydu. şu bu durum eyüp içinde geçerli. acilen piyasaya çıkartılıp taktiksel disiplini yüksek bir hocanın sisteminde sahada olacak şekilde kiralanmalı. bazı şeyler ancak sahada çözülüyor. kesinlikle montella-yunus ilişkisi gibi bir hocanın yönetimi altında 1-2 sezon geçirmeli.
 • 463
  açıkçası fiziksel anlamda bizim seviyede 11 oyuncusu olma ihtimali konusunda şüphelerim var. böyle söyleyince eyüp'ün direkt yollanması gerektiğini falan düşünmüyorum elbette. sadece eyüp için kısıtlı süreler dışında şu aşamada büyük sorumluluklar vermek ters tepebilir. okan hocanın ona verdiği süreleri tadında buluyorum, ben de olsam bu kadar süre verirdim. belki de hiç vermezdim antrenman performansını beğenmesem.

  boyu 1.81 ama adımlaması nedense dar, kalıbına göre de biraz güçsüz ve topla gitme becerisi sıkıntılı. bunlara mukabil temiz bir tekniği var. ama işte teknik topçudan ziyade fiziksel futbolcu arıyoruz. sadece biz değil, tüm avrupa kulüpleri bu formülü arıyor.
 • 464
  henüz 19 yaşındadır, kendisinin okan hocaya gidip hocam ben gelecekte çok kilit bir orta saha olmak istiyorum bana fitnesssa fitness, kondisyonsa kondisyon, pozisyonsa pozisyon antreman bana bunun için 6 ay istediğin gibi yükleme yap demesi gereken genç.

  ekstra antremanı kendi gidip istemesi lazım, böyle böyle formayı kendisi alması lazım. bunu yapan adamlar başarılı oluyor. yaklaşık nani, quaresma seviyesindeki ronaldo bile böyle bir disiplin ile tarihin gördüğü top 5 futbolcudan biri oldu.

  gençsin, galatasaray’dasın… bunu kendisi istemesi lazım. yaparsa olur. potansiyelini kendi değerlendirmesi lazım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın