resim
Erman Toroğlu
Görev:Eski Hakem
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
Görev Aldığı Maçlar
 • 1686
  bu sene galatasaray düşmanlığında ali koç performansı sergiliyor. andropoz amcamın kendine gelmesini tavsiye ediyorum.

  1) federasyonda galatasaraylılar yoğun bu sebeple her karar lehimize çıkıyor deniyor. finalde karşımıza çıkmayan takıma 4 milyon tl ceza verildi, taraftar döven futbolculara ceza verilmediği hafta yedek kalecimiz hiç yoktan 2 maç ceza aldı. en iyi futbolcumuz montaj görüntü ile ceza aldı. bunlar şimdi bir anda hatırladıklarım. ayıp.
  2) murat özkaya ile ilgili daha takımı süper lig'de maç oynamamışken galatasaray aleyhine şike iması yapıyor. ama bu tavanı aynalı kabzımal beşiktaş stadına koç ailesinin isim sponsoru olmasına, vedat muriq transferinde bakanın araya girmesine, sivas başkanı ve hocasının şikeden hapis yatmasına, mecnun odyakmaz'ın yıllardır fenerbahçe üyesi olmasına, alanyaspor başkanının antalya fenerbahçeliler derneği başkanı olmasına, rize başkanlarının birinin ali koç'tan 500 bin euro sponsorluk alacağını açıklamasına diğerinin de aziz yıldırım'ın eski sağ kolu olmasına, ülke futbolunu uzun süre fenerbahçe eski asbaşkanının yönetmesine, karagümrük başkanı ile ali koç'un samimiyetine, bülent uygun'un fenerbahçe için hapis yatmak şereftir sözüne rağmen hala süper lig'de takım çalıştırıyor olmasına vs. tek söz etmiyor.
 • 1688
  şike yapacak kadar or*spu çocuğu olmamakla övünen sivasspor başkanı mecnun okyatmaz ve karısının deyimiyle kilolarının fazla olmasının ve g*tünün büyük olmasının sebebi fenerbahçe'ye maç satarak yediği paralar olduğu söylenen bülent uygun için tek bir laf etmeyip, doğru olup olmadığını bile bilmediği bir spekülasyon üzerinden galatasaray'a laf söyleyen, yaşıyla ters orantılı bir karaktere sahip olan, eskilerin delikanlısı şimdilerin korkağıdır kendisi.
 • 1689
  ahmet çakar ile birlikte yıllardır medya trolüdür kendisi. bu sene galatasaray'a sallar, seneye fener'e sallar, seneye yine dobra olur, helal olsun hocam olur. adamın trollük yaptığı çok açık ama nedense her daim ciddiye alınan bir karakter. youtube sosyal medya kanallarına bakın. en çok izlenen adamlardan biri batuhan karadeniz. adam troll olduğu için izleniyor ama fener'e de galatasaray'a da sallayınca tepki görebiliyor. adamın izleyicisi bile aslında ne için izlediğini bilmiyor.

  ben hocayı yaptıklarını tasvip etmesem de anlıyorum. 200 bin yıldır değişmeyen bir insan beyni var. modern hayatlar yaşıyoruz ama beynimiz ilkel. ondan sonra yılmaz erdoğan ve erman toroğlu gibi adamlar genç kadınların peşinde olunca durum anlaşılmaz zannediliyor. hoca işinin peşinde, futbol falan sadece araç. bir de troll olunca herkese sallama hakkına kavuşuyorsun. her şeyi telafi etme imkanın da oluyor. salla bakalım erman hoca. ama tekrar söylüyorum, insanlarımızın 30 yıldır seni ciddiye alması çok tuhaf.
App Store'dan indirin Google Play'den alın