resim
Erman Toroğlu
Görev:Eski Hakem
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
Görev Aldığı Maçlar
 • 1630
  birkaç hafta önce yazıp göndermediğim bir entry vardı. son dönemdeki dönüşüyle birlikte iyice anlam kazandı.

  bişar tv izliyorum markette alışveriş yaparken. arkada rasim ozan erman toroğlu'na sallıyordu. erman toroğlu değişti diye. daha konuşacaktı sustu.

  zaten haftalardır belli olan bir şeydi. rasim de erman'ın ipliğini pazara çıkaracaktı sonra durdu. bakalım çıkar suyu elbet.”
 • 1631
  kendisine kendinisinin anladığı dilden konuşacağım.

  malum yakın zamanda kendisinden oldukça genç bir hanımefendi ile evlendi. e tabi bu hanımefendi erman hocanın kara kaşına kara gözüne evlenmedi ya erman hocayla. muhtemelen eşi parayı seviyor hoca da parayı zor yetiştiriyor. dolayısıyla bir takım sponsorlar bulmuş olabilir kendisine.

  eee hocam ferrari'ye binen yakıtını düşünemez. yakıta yetecek paran yoksa binemezsin ferrari'ye. sen bindikçe yakar ferrari bindikçe yakar ya da hocam az bineceksin ferrariye kapında süs gibi duracak.
 • 1632
  geçen gün bir ev gezmesi programında bunun (evet bunun) evine konuk oldular. çocuğu yaşında bir karısı var. evinin her yerine de ayna koydurmuş, kendine bakmayı çok seviyormuş, narsist.

  çok delikanlı olduğunu anlatırken zorlu olayından bahsetti. şöyle yaparım, böyle korkusuzum... kuru sıkı atıp durdu.

  onlar eskidendi, mazi oldu erman. senin de artık düzendekilerden bir farkın yok. mazini de bok ettin.
 • 1633
  bugüne kadar her platformda ben kimsenin adamı değilim diye caka sattıktan sonra* 76 yaşından sonra huy değiştirerek fenere yanlayan eski hakem ve futbolcu.

  derdi nedir ekonomik sıkıntıya mı düştü mü bilmem ama bu sezon koç sponsorluğunda emeklilik ikramiyesi almış gibi konuşuyor. 1-2 haftalık mevzu değil sezon başından beri böyle.
 • 1634
  eski hakem, yeni ali koç yancısı kişi.

  26 şubat 2024 galatasaray antalyaspor maçı sonrası pozisyonları değerlendirirken antalyaspor'a bir atağında sanchez kayıp topu bozmuştu. erman toroğlu diyor ki "elini açıyor bak topun geldiğini görüyor top çarpınca kapatıyor". sanchez barry allen sanırım yarım saniye içinde yapabiliyor bunu. maçı izlemesek sanchez topa kucak açtı sanırsınız. öyle bir anlatım yaptı. var çağırmalıymışmış. algıların ekmeğine yağ sürüyor. sanchez kayarken kolu doğal bir şekilde kapalı. kola gelmese göbeğe çarpıyor zaten.

  ha torreira'ya gelen dirseğe de oyna devam dedi. antalyalı oyuncu dirseğini araya koymuş torreira kısa boylu olduğu için suratına gelmiş. yani suçu kısa olmasıymış.
App Store'dan indirin Google Play'den alın