resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:-
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 4479
  bir hafta evvel şöyle bir şey yazmıştım şampiyonluk hakkında:

  --- alıntı ---

  bana göre bu yaşanan yıpratıcı sezondan sonra şampiyonluğun önemi çok daha yüksek. bu nedenle pazar günü oynanacak konyaspor maçından sonra hepiniz `ananızın ak sütü gibi helal olan bu şampiyonluğu kutlamayı fazlasıyla hakediyorsunuz.`

  (bkz: galatasaray sözlük yazarlarına açık mektup/#3935886)

  --- alıntı ---

  erden başkanımda aynı şeyleri söylemiş: https://x.com/...199927871529249?s=46

  erden timur: "anamızın ak sütü kadar helal bir şampiyonluk!"

  bravo başkan. şampiyonluğumuza leke atmak isteyenlere verdiğin güzel cevap için :) <3
 • 4480
  hal ve hareketlerinden anladığım kadarıyla içine atmak istediği çok şey var ama belli ki çok dolmuş.

  --- alıntı ---

  "taraftarımız, camiamız her türlü güzelliği hak ediyor ama insanı en çok yoran, zorlayan şey, dışardaki tepkinin 10 katı tepkiyi galatasaray siyasetinde yaşıyorum. zaten baş edemediğim şey o. dışarıyla baş ediliyor ama bununla baş edilemiyor. küçük bir kesim ama.."

  --- alıntı ---

  https://x.com/.../1795211911623037010
 • 4481
  #hedef25 diyorsak.
  avrupa da başarı istiyorsak.
  ziyech, zaha, torreria, sanchez,mertens, icardi gibi yıldız isim istiyorsak.
  florya içerisinde aile ortamı, sevgi bağı ve tutkal olunmasını istiyorsak.
  futbolcular ile yapılan enfes kontratların devamını istiyorsak.
  almanya bağını, kaan ayhan, kerem demirbay gibi tecrübeli, gökteniz gürpüz, eyüp aydın gibi potansiyelli genç oyuncuların kulübe kazandırılmasını istiyorsak.
  fatih demirel bağlantısını daha da aktif etmek istiyorsak.
  her şeyden öte erden timur varsa içimiz rahat güveniyoruz diyorsak.
  şampiyonluk kadar önemli erden timur'un kalması için her haltı yemeliyiz.
  sonra kaçan balık en büyük balık olur.
  bu saatten sonra en büyük transfer erden timur'un ikna edip devam etmesidir.
 • 4487
  https://x.com/.../1795211911623037010

  --- alıntı ---

  "taraftarımız, camiamız her türlü güzelliği hak ediyor ama insanı en çok yoran, zorlayan şey, dışardaki tepkinin 10 katı tepkiyi galatasaray siyasetinde yaşıyorum. zaten baş edemediğim şey o. dışarıyla baş ediliyor ama bununla baş edilemiyor. küçük bir kesim ama.."

  --- alıntı ---

  kendisini defaatle belirttiğim üzere iç değişkenler yormuştur. eleştiri adı altında yapılan sayısız değersizleştirme çabasına sözlükte de defalarca şahit olduk. kimse kimseyi kandırmasın.
 • 4488
  bizimle 2 başarılı sezon geçirdi. bu sezonlar içinde hatalı hamleleri de oldu fakat başarılarının ve pozitif yaptıklarının yanında bunların lafı bile olmaz. başarılı bir yönetici olmasının yanında iyi bir galatasaraylıdır.

  tabi hem camiamız içinde hem camiamız dışında fazlaca düşmanı olduğunu düşünüyorum. bunlar dolaylı dolaysız erden timur'a zarar vermeye yıpratmaya çalışıyorlar. haliyle böyle bir ortamda 2 yıl çalışmak kolay değil ve yıprandığını hepimiz görebiliyoruz. ben devam etmesini istiyorum fakat çok büyük bir baskı altında olduğunu unutmamak gerekiyor.

  galatasaray iyiliğini isterken iyi bir galatasaraylıya zarar gelmesini istemem. umarım sağlıklı ve güçlü şekilde bizimle devam eder fakat ayrılırsa yerine koyulacak kişi iyi düşünülmelidir.
 • 4489
  okan buruk hocamızla, oyuncularla, florya'daki herkes ile müthiş iletişimi olan yöneticimiz. 2 sene üst üste şampiyonluk almış, iyi bir iskelete sahipken, 5. yıldız için önümüz açıkken kesinlikle ikna edilmeli.

  mauro icardi her sözünde adını anıyor, okan buruk'un her deplasmanda içeride yanında, seneye olmadığında nasıl bir eksiklik olacağını düşünün, her açıdan. sinerji çok önemli bu hayatta, bu bozulmamalı. geçmişte çok benzerlerini yaşadığımız bu hatayı lütfen tekrar yenilemeyelim.
 • 4490
  şimdi bırakıp gidersen; bir araya getirdigin takımı geçemediği için seni tehdit eden adamın istediğini yapmış olursun, o insan müsveddesini sevindirirsin erden başkan. şimdi bırakıp gidersen suyun karşı yakası rahat bir nefes alır. şimdi bırakıp gidersen iki yıldır emek emek yarattığın her şey belki de iş bilmez birinin elinde paramparça olur, başladığımız yere döneriz. şimdi bırakıp gidersen bir sene sonra geldiğinde burayı bıraktığın gibi bulamazsın erden başkan. mantığı ve analitik zekası üst düzey bir insan olarak gördüm seni hep. bu noktada duygusallığa yer yok. elinden geleni yaptın, yapmaya devam et. bizim kadar sevdiğin armayı sahipsiz bırakma, galatasaray'ın her kuruşuna ihtiyaç duyduğu o parayı çarçur etmelerine izin verme. tarihimizin en önemli maddi atılımlarından birini yapmaya çalıştığımız bir dönemdeyiz, galatasaray bir daha bu gücü bir araya getiremeyebilir. bu işi bu noktaya sen getirdin, galatasaray'ın her kuruşuna kendi parandan daha çok değer verdin. sen bırakıp gidersen birisi gelip bu parayı bu gücü hiç edecek. bunca şeyin boşa gitmesine izin verme.

  doğrularınla, yanlışlarınla, eksiğinle, fazlanla sevdik seni. sen de galatasaray'ı böyle sevdin. sen galatasaray'a galatasaray da sana yakışıyor. insan sevdasını terk etmez, insan sevdasına ara vermez. gel bizi üzme, sevdana sahip çık. galatasaray'da bir şeyler ne zaman güzel gitse, neredeyse her zaman içerden çıkan bir kaos bizi yolumuzdan etmiştir. buna izin verme.

  1 hafta dinlen, sonra listeni al, ülke ülke şehir şehir yeni galatasaray için uğraş. biz de seninle ve okan hocayla şampiyonluk kutlamaya devam edelim.

  seni sevenleri üzme başkan.
 • 4491
  gitme demenin manası yok. en azından şu anda manası yok. adama galatasaray içerisinde yolsuzluk, hırsızlık ithamları yapıldığında, o kötü niyetli insanlara hadlerini bildirmeliydik. erden timur'un tüm açıklamalarını izledim, okudum. adamın en çok zoruna giden şey galatasaray içi siyaset dediği konular bunlar.

  bu sene çok pasif kaldık. genel olarak yıllardır gelen başarı, bizi taraftar olarak rehavete sürükledi. takım şampiyonluğa gidiyor, şampiyonlar liginde fırtına gibi esiyor. çıkıp medyada atanmış, seçilmiş muhabbeti yaparsan, yapana cevabını vermezsen olacaklar bunlardır.

  adamın cenazesi vardı, toplantıya katılamadı, onu bile ağızlarına doladılar. yani yaptıkları bir değil. küçük olsun bizim olsun zihniyeti, galatasaray taraftarı ve başarılı olan. galatasaray'da güçlü bir isim olacak olan erden timur'un önünü kesmek için elinden geleni yaptı, bizler de izledik. bundan sonra ağlamanın, vahlanmanın manası yok. yüzlerce, binlerce erden timur vardır kulübün içinde. onlar geldiğinde yine sahipsiz mi kalacaklar, yoksa haklarını taraftar dişe diş savunacak mı? önemli olan bu. ben adım kadar eminim, seneye başka biri başarılı olsun, ona saldıracak bu hastalıklı zihniyet ve yine taraftar uzaktan izlemekle yetinecek.

  erden timur'u çok seviyorum. inşallah kendisi için en doğru kararı alır. ben her kararına saygı duymaktan yanayım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın