resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 4060
  ilk yöneticilik yaptığı yıl * o kadar büyük işler yaptı ki, 2. yılında * yaptığı kötü hamleler bile takımı kötü etkileyemedi. tabi ki birde okan hoca faktörü var bu etkilenmeme durumunda. okan hoca'ya ayrıca bir teşekkür etmeli bence.
  işin eleştirel boyutundan çıkınca;
  ben hemşerim olarak sadece deprem zamanı yaptıklarından ötürü bile bir ömür boyu kendisine hayran kalacağım. yaptıklarını detaylı bir şekilde anlatsa(asla anlatmaz, anlatılmasını da istemez) bu adama kötü söz söyleyenler önünde diz çöker af diler *. yani örnek vermek gerekirse, galatasaray düşmanlığı ile bilinen öz abim bile geçen yıl şampiyon olduğumuzda erden timur sevindi ya o nedenle mutlu oldum demiştir öyle büyük işler yaptı buralarda.
  neyse sonuç olarak dursun başkan umarım kendisini bir şekilde ikna eder önümüzdeki dönemde de yönetimde olması sağlanırsa yaptığı hatalardan ders çıkarma konusunda çok ehil bir adam olan erden timur'un galatasaray'ı 10 değil 50 adım öteye taşıyacağından zerrece şüphem yok.
 • 4061
  https://gss.gs/CK1.jpg
  erden timur benim için ömrü billah artık bu resimdir.
  12 yaşında eskişehir maçında son dakika golünde kolumu kırdığım andır. sevdiğim kızın başkasına gelin olduğu gece kadıköy'de kupa kaldırıp mutluluktan zırıl zırıl ağladım gündür. 14 yıl sonra gelen şampiyonlukta haziran güneşinde nar gibi 7 saat yandığım gündür.
  sion maçında acemi birliğinden firar ettiğim gündür, bilbao maçını izlemek için 300 metre er gazinosunu paspasla sildiğim gündür. bayern maçındaki icardi'nin o panenka penaltısını 85 yaşındaki babamla acilde izlemektir.
  herkesin cüzdanında sevgilisinin resmini koyduğu yere 50 yıldır biz fikstürü koyduk.
  sen bu hayatta başıma gelen en güzel şeysin galatasaray.
App Store'dan indirin Google Play'den alın