• 47
  2023 2024 sezonu 24. şampiyonluğumuzu üçüncü sıraya yazdım. bende ilk sırada 2006, ikinci sırada 2012 var.

  bu sezonun zorluğu, erkenden kotaramadık. hakemler fenere son dakika penaltısı çalmasa nisan ayında şampiyon olsak zor demezdim. peşimizden sürekli gelen ve bizi derbide yenen fener vardı. şampiyonluk son hafta maçına son 1 puana kaldı. bu kıstaslar 2024/24 şampiyonluğunu zor yapıyor.

  aslında zor olan şampiyonluk değil, bizim * sabrımızın ne kadar zorlandığı, sinir uçlarımız ile ne kadar oynandığı, bizim bu şampiyonluk sezonunu akıl ve ruh sağlığını ne kadar koruyarak bitirdiğimiz.

  hayırlısı olsun deyip duruyoruz. belki de bizim için bu şekilde hayırlı oldu. gerildik, sinirlendik, üzüldük ama şampiyonluk kutlamaları ile hem zor sezonun stresini attık, hem de bizde biriken tüm negatif enerjiyi kupanın sapıyla birlikte suyun öteki tarafına gönderdik. florya'da başlayıp arenada biten etkinlikler paha biçilemez deneyimler.
 • 49
  bu sezondan başkası değildir benim için. önceki sezonlarda bir şekilde ortada bir spor medyası ve futbol ortamı vardı. üçüncü takımın bile sabah akşam galatasaray aleyhine fenerbahçe lehine kamuoyu oluşturmasına ve fenerbahçelileşmesine tanık olduk. anadolu takımlarının sponsorlarına vs.

  bu hafta fenerbahçe ile oynayacak takımın başkanı galatasaray aleyhinde açıklamalar yaptı. ismi geçen diğer sezonlarda hakem kararlarının, takımların tutumlarının gram böyle olduğunu hatırlamıyorum. yine bazı şeyler vardı ama bu kadar aleni değildi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın