• 1306
  27 şubat 2021 galatasaray bb erzurumspor maçının yıldızlarından biridir.

  galatasaray'ın bütün tehlikeli ataklarında başrol oynadı. maç boyu mücadelesini, hırsını, azmini sürdürdü. tek sıkıntısı var, o da fiziği. çünkü rakiple ne zaman boğuşmaya kalksa, ilk omuzda maalesef ki hemen yere düşüyor. eğer kendisini bu konuda da geliştirir ve ayağını yere sağlam basarsa, her maç sonunda bu başlık entry karnavalına döner. öven övene...*

  bu arada maçın ilk yarısında, hızlı bir şekilde ceza sahasına girdiği sırada normalin biraz üstünde bir omuz yemiş ve hemen yere düşmüştü. fenerbahçe, beşiktaş gibi takımların oyuncuları olsa hakeme bakıp penaltı beklerdi. emre ise bunu yapmadı ve hemen ayağa kalkarak kaptırdığı topu almak istedi. zaten yerde yatsaydı bile pozisyonun penaltıyla alakası yoktu ama hiç yalan dolana girmeden sorunun kendisinde olduğunu anlayıp topa doğru koşması beni çok sevindirdi. çünkü bize böyle karakterli oyuncular lazım.
 • 1308
  son maclardaki performans artisi rastgele olmayan futbolcu. etebo on liborada oynadiginda, emrenin topla bulusma mevkii rakip kaleye daha yakin oluyor. cunku etebo topla katedebiliyor ve emre bu gecisleri kendi yapmak zorunda kalmadigi icin mac icinde daha diri kaliyor ve hucumde uretkenligi artiyor. taylan tekrar ilk 11'e dondugunde emre kilinc'in performans dususu gorulunce tekrar herkes tekrardan emre gucsuz ayakta kalamiyor yorumlari yapmaya baslar. cunku bizim taraftar oyunculari sistem icinde verilen gorevleri yerine getirmelerine gore degil, skora katkisi ve toplu oyundaki gosterdigi becerileri dogrultusunda degerlendiriyor.
  (bkz: 27 şubat 2021 galatasaray bb erzurumspor maçı)
  (bkz: 20 şubat 2021 alanyaspor galatasaray maçı)
  (bkz: 14 şubat 2021 galatasaray kasımpaşa maçı)
 • 1309
  çoğu maçta fiziksel olarak zayıf kalan futbolcu. yazın kesinlikle dayanıklılığını büyük oranda arttırmalı. biraz da mevkisel değişiminin dezavantajı söz konusu sağ kanat ve sol iç oynamak çok farklı haliyle. farkettiğim bir kötü huyu da topu ayağında fazla tutuyor pas açısı zora girmeden ayağından çıkarmak yerine topu fazlaca dürtüyor. bunu da bir nebze mevki değişimine bağlayabiliriz bence. yaz kampında güçlenir ve dayanıklılığını arttırırsa 11e yazılacak ilk yerli oyuncularından birisi olur. bu arada boyunu daha kısa sanıyordum ben transfermarkt da 174cm yazıyor şaşırdım.
 • 1310
  bu çocuğun oynadığı topa bayılıyorum. eksikleri var, özellikle güç yönünde eksikleri var fakat çok temiz sol ayağı, ince bilekleri var. top yakışıyor bu adamın ayağına.

  işin teknik boyutundan ziyade güç boyutunda ilerleme kat etmeli. savunma yapması için değil, hücumda daha net ayakta kalabilmesi için. 27 şubat 2021 galatasaray bb erzurumspor maçında bir kaç pozisyonda çok güzel getirdiği toplarda ufak darbelerde yerde kaldı.

  bernardo silva da hemen hemen aynı boyutlarda kendisi ile ama at gibi koşuyor adam. yarma gibi adamlarla mücadele ediyor. işin bu yönünü geliştirebilirse tabii ki o seviyede olmasa bile şimdi olduğundan bir iki tık yukarı gelebilir ki bu da önümüzdeki yılın takımı için müthiş bir artı olur.

  ayrıca sol iç başladığı her maçta iyi performans veriyor. sağ ön yerine sol içte oynamaya devam etmesi hem takım hem kendisi için daha iyi olmaya devam edecek gibi görünüyor.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!