• 374
  yine tatile çıkıp ordu'nun güzide futbol kulübü fenerbahçe'yi ziyaret edip bir de üstüne fener kravatı takmış, teessüflerimi sunuyorum. gör bak halkım vergilerimiz nerelere gidiyor.

  üçüncü yol olduğunu söyleyen siyasilerin muazzam tutarlı hareketlerini ve pek cesaretli ve "kurumsal" en büyük rakibini gördükçe sert eleştirmekten imtina ettiğim, ülkeye ve kente bir zararı dokunmayan ve iyi kötü fayda sağlamak için çabalayan mevcut istanbul belediye başkanı, yeni belediye başkan adayı. galatasaray'a bir zararı dokunacağını da düşünmüyorum tff ve mhk'yı dizayn edenlerin aksine.
 • 376
  ibb başkanıdır ama beni ilgilendiren kısmı galatasaray stadına gelen taraftarlar için bir çözüm sunmamış olmasıdır. her iç saha maçında aynı rezaleti yaşıyoruz. metro yada otobüs farketmiyor.

  mevcut yönetimimiz ve önceki yönetimler de bu konuda sınıfta kalmıştır bana göre. kim gelirse gelsin, bu kadar populasyonun olduğu yerde ‘taraftarlar tek metro ile taşınıyor biliyor musunuz?’ denilse baştan aşağı rezalet bir durum. havalandırma yetersiz ve ter içerisinde iniyorsunuz metrodan.
 • 377
  ibb başkanı.

  aii koç’la olan ilişkisi, kişisel siyasi güç devşirme amaçlı olup
  “düşmanımın düşmanı dostumdur” prensibi ile bakıldığında ancak anlaşılabilir.

  ibb’bin kuruluşlarının bazılarının üst yöneticileri
  koç holding geçmişine sahiptir.
  bu anlamda destek ve liyakat ilişkisi oluşmuştur.

  kendisi fenerden ölümüne nefret eden trabzonun geçmiş yönetimlerinde yer alacak kadar trabzonlu ve trabzonsporludur. amatör kalecilik yapacak kadar da futboldan anlar.

  galatasaray, gayrimenkul alanında yapacağı ve kulüp için dönüm noktası olacak adımlar için, devlet desteği gerektiğinden, bu konu ile ilgili en yüksek derecedeki bürokratlardan biri olan ve galatasaray kulübü üyesi murat kurum’u destekleyici bir pozisyon almıştır.

  bu girdim, bunu veya onu desteklemek amacı ile değil, konuyu objektif olarak açıklamak için yapılmıştır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın