• 3232
  eğer para yok edebiyatı yapacaklarsa daha şimdiden tası tarağı toplayıp annelerinin evine gitsinler.

  geçen sene sadece boey+şampiyonlar liginden 65 milyon euro para geldi. diğer gelirleri saymıyorum bile. bunun 30-40 milyonunu transfere ayıramıyorlarsa bizi burada uğraştırmasınlar. insanların sinirleriyle oynamasınlar. daha transferin başı ama dursun özbek’e güvenen var mı ben merak ediyorum. ben hiç güvenmiyorum ve beğenmiyorum. 2 sene erden timur’un hatrına sustuk fakat başarı hocaya başarısızlık size yazar.

  adam sezonun yarısını sol beksiz diğer yarısını sağ beksiz oynadı. tempolu bir orta saha alamadınız. ona rağmen hem şampiyon oldu hem rekorlar kırdı avrupada gruptan çıkamasa da oynattığı futbol ile göğsümüzü kabarttı. bu hocanın istediğini yapacaksınız. istediği oyuncuyu paşa paşa alacaksınız. yoksa buradan çıkan yangın makamınızı yakar bu da inceden uyarı olsun.
 • 3234
  temmuzun 6'sında bir şeyleri üç otuz paraya satmak için yetki bekleyen yönetimdir. o yetkiyi almadan da adam akıllı bir hamle yapacaklarını sanmıyorum. bunu da euro 2024 bahanesiyle sunarlar muhtemelen.

  biz galatasaray'ın profesyonelleşmesini bekledikçe esanf kafasıyla yönetilmeye devam ediliyor. euro 2024'ün olacağından sanki yarım saat önce haberleri olmuş gibi gözümüzün içine baka baka böyle söyleyecekler. bakın hiç şaşmaz. sadece boey ve şampiyonlar liginden nerdeyse 70 milyon euro kaldırmış bir kulübün transfer işinin en az %70-80'ini bitirmiş olması gerekiyordu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın