• 3131
  galatasaray çalışanlarının kendi evinde fenerbahçelilerden dayak yemesine ve kendi evinde dayak yemekle tehdit edilmesine imkan sağlamış yönetimdir. derbiyi kaybetmekten daha çok bu koymuştur bana. idari açıdan kendilerini zaten beğenmiyordum ama dünkü maç bitiminden sonra ki saha olayları nedeniyle sade bir taraftar olarak benim için bitmişlerdir. fenerbahçe adlı kulübün yöneticileri bize sürekli fetö iftiraları atarken, galatasaray beka sorunudur derken, erden timur'a hakaret ve tehdit yağdırırken bizim yönetimimiz fenerbahçe'ye hala ebedi dostumuz, kıymetli rakibimiz diyordu. türkiye gibi bir ülkede böyle elit görünme çabaları ile hiçbir şey elde edilemez. maçta bile bulunmayan ali koç'a maçtan kaç dakika sonra rams park'ın kapılarının açılmasına izin veriyorsunuz. ortada yoksunuz. ya cesaretsizsiniz ya da kendi siyasi ve ticari çıkarlarınız olumsuz etkilenmesin diye galatasaray'a bu rezilliği yaşattınız. sezon boyu ve trabzonspor maçında ne tür ahlaksıklar yapabilecek bir rakibin olduğu görüldüğü halde galatasaray'ı kendi evinde ezdirdiniz. önlem almadınız. alamadınız. umarım galatasaray camiası bunun hesabını sizden sorar. yazıklar olsun diyorum size. başka sözüm yok.

  edit: ne yapabilirdi yönetim diye soran arkadaşlar oluyor. şahsen ben başkan olsam, karşımda topçusundan yöneticisine kadar her türlü rezilliği yapabilecek bir topluluk olduğunu bildiğim için tüm ekibimle, güvenlik personellerimle, camiamla rakip takım sahamdan gidene kadar beklerdim. orada öyle kalabalık olurdum ki galatasaray çalışanlarını darp etmeyi bırak rahat adım atacak fırsat bulamazlardı. kapıların maçta bile olmayan ali koç'a açılmasına asla izin vermezdim. yönetime ali koç sahaya girmeyecek denilmiş bir de. bizimkiler de inanmış buna. şaka gibi. rakibin her türlü rezilliği yapabileceğini hepimiz gayet iyi biliyoruz. sınır tanımıyorlar zira. bakın sevindirmemek için yapmazdım bunları tabii sevinsinler. fakat, galatasaray çalışanlarının kendi evinde dayak yiyip tehdit edilmesine önlem alamayan herkesten hesap sorulur. bu kadar.
 • 3133
  her türlü eleştirilir. her türlü bir daha seçilmemesi temennisinde bulunulabilir. ancak malum şahsın yanında polis korumasıyla stada gelip 70-80 kişi stada giriş yapıp sahaya girmesine yönetiminin yapabileceği bir şey yoktur. çünkü yapılan işin akılla mantıkla izah edilecek bir tarafı yoktur. böyle bir işi aziz yıldırım bile düşünemezdi. bütün stadyum boşalmış maçın bitişinin üzerinden 2 saat geçmiş böyle bir şeyin olabileceğini kim hayal edebilir? bilim kurgu filmlerinde bile bu kadar kurgu düşünülemez. bu işe kalkışan zat o kadar şuurunu yitirmiş ki mahkeme koridorlarında yanından ayrılmadığı yöneticisinin yakasına yapışıyor. asla şuuru yerinde değil. ne yaptığına dair bir fikri yok.

  böyle bir durumda ne yapabilir yönetim? orada bulunan galatasaray görevlileri, ali çelikkıran ve eray yazgan iki kişi var güçleriyle o kalabalığa karşı direniyor. darp ediliyorlar, küfür yiyorlar üstüne üstük tehdit ediliyorlar ama orada bulunan emniyet mensupları maalesef aksiyon alamıyor veya almıyor.
  acaba bizim taraftarın tatmin olması için orada bulunan yönetici arkadaşların ne yapması gerekiyordu? çekip birilerini vurması mı gerekiyordu? birilerini siz evde yokken gelip salonunuzun ortasında otururken gördünüz ne yapardınız? üstelik bunu emniyet güçleri görüyor ve hiçbir şey yapmıyor? üstelik silahlılar. soruyorum ya ne yapabilirsin? ortada öyle absürt bir olay var ki yönetime ne söylenir bilmiyorum.
 • 3134
  çok açık ve net yazıyorum, galatasarayımızın mal varlığı üzerinden dönemin muktedirlerinin para kazanmasını, bizim ise çok ufak paylarla kandırılmamızı istemeyen hiç bir galatasaraylı kendisini desteklemez.

  futboldaki şampiyonluk kimsenin gözünü kör etmemeli çünkü bu durum dursun özbek yönetimi ile değil tamamen erden timur&okan buruk ikilisi alakalıdır.

  ayrıca basketbol salonuyla ilgili hiç bir şey yapamamaları, muhteşem colombus projesinin akıbeti, basketbol ve voleyboldaki başarısızlık derken aslında doğru giden tek şey futboldaki şampiyonluk.

  riva’yı sayesinde kaybettik florya’yı da kaybetmek üzereyiz. umarım kazanamazlar.
 • 3135
  kağıttan kaplandır. trabzon’da yaşanan olaylarda valinin, emniyet müdürünün görevden alınmasını istedi fenerbahçe. içişleri bakanına atar yaptı, tweet attırdı.

  bunlar daha şube müdürünün ismini ağızlarına alamıyorlar. aman gerginlik olmasın, ali bey zaten çok iyi bir ailenin ferdi, aman şöyle aman böyle. adam sana hırsız, şerefsiz diyor, sen iyi eğitim almış diyorsun.

  sen emniyet müdürünü görevden aldırman gerekirken şube müdürünün ismini ağzına alamıyorsun. ama arsalarımız var değil mi? ona izin vermezler:( aman efendi olalım. karşı tarafın arsası yok sanki.
 • 3136
  acilen seçimi şampiyonluk maçının bir iki gün sonrasına ertelemesi gereken yönetim.

  şampiyonluk maçından bi gün önce seçim mi olur, bırakın futbolcular ve teknik ekip iyice maça konsantre olsunlar. olası bi yönetim değişikliğinde acaba bizim gelecek sezon durumumuz ne olacak diye düşünmesinler. taraftar seçimi takip etmek yerine maça konsantre olsun.

  bi tek bana saçma geliyor olamaz bu durum değil mi?
 • 3137
  ne yapacaktı diyenler sulu derbide maç sonunda takımın sahada oyun olarak ezilmiş olmasına rağmen nasıl durduğunu açıp izleyerek öğrenebilir ne yapabileceğini. gerekirse son generli stadyumdan ayrılana kadar orta sahanın ortasında oturup kutlamalarını izleyecekler ama kulübü böyle aciz duruma düşürmeyecekler.

  herhangi bi şey yapamayacaksa da başkanlığı bırakıp, başkan değilken de herhangi bi şey yapmamaya devam edebilir.

  maça kadar zaten seçim gündeminde kaybolup saçma sapan camiayı şampiyonlul gündeminden uzaklaştırmış, halihazırda şampiyon olduk diye rehabete sokmuş, maça atanan hakemi rakibin seçmesine müsaade etmiş ve ligdeki en kötü ve en fenerli operasyon çocuklarından birine maç yönettirmiş, üstüne de kendi sahamızda çalışanımızın dayak yemesini evinde izleyip, ali koç stadyumdan ayrıldıktan sonra kamera önünde racon kesmeye çalışmış, ertesi gün yaptığı basın açıklamasında da iki kelimeyi bir araya getiremeyip iyice sıvamış adamı da savunmayın yahu.
 • 3138
  seçimi büyük farkla kaybetmelerini temenni ettiğim boşluk.
  bunu sadece galatasaray için değil, aynı zamanda kendileri için de temenni ediyorum. bu sayede sayın, değerli bir aileye mensup, iyi eğitimli, değerli rakibimizin değerli başkanı, yakışıklı ve süper insanla daha rahat haşır neşir olurlar. bunu da düşünmeliler, adaylıktan çekilseler sanki daha rahat ederler.

  ek: seçimi de beklemeyerek istifa ederlerse, hayranlık besledikleri oluşumla 4 gün falan daha fazla vakit geçirirler. stadyumumuzda yaşanan olaylara karşı hiçbir gündem oluşturmamış olmaları dahi ali koç’a karşı hayranlıklarını ispatlar niteliktedir. bence 4 gün daha beklemesinler.
 • 3139
  farkettiniz mi ortalık su misali durgun. hiç bir şey olmamış gibi. kimseden ses yok. her şey olağan akışındaymış gibi. bazı yöneticiler öıkmış olayları büyütmeyelim diyor. şimdi düşünün okan buruk’un oğlu fb stadında adam yumruklayacak, dursun özbek kadıköy’de yöneticiye dayak yiyeceksin git burdan diyecek, kavgalar, küfürler havada uçuşacak. polislerle baskın yapılacak. ne olurdu? başka bir sözüm yok.
 • 3141
  seçime bir haftadan az süre kaldı. istifa etmelerini isteyecek noktaya geldim. görüntülerle sabit olan küfür ve şiddet olaylarından dolayı futbolcuları isim isim nasıl gündem etmezsiniz? tff, pfdk, spor bakanlığı önünde canlı yayın arabalarını yığacak şekilde hakkımızı neden savunmazsınız? bu yönetim kulübün namusunu umursamıyor, arsasını niye umursasın?
 • 3144
  o kadar basiretsiz bir yönetim ki federasyon başkanına seçim takvimi için verdiği desteğin karşılığını fenerbahçe maçına arda kardeşler’in, konyaspor maçına da muhtemelen zorbay küçük’ün atanması ile alacaklar. istifaya davet ettiğin tff yönetiminin istediği olsun diye tükürdüğünü yalarcasına karar alacaksın, sonra o adamlar seninle dalga geçer gibi karşılık verecek. ne desek boş.
App Store'dan indirin Google Play'den alın