resim
Derrick Arthur Köhn
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Bek
Yaş:25
Boy:1.80
Uyruk:Almanya
 • 775
  bence bizim seviyemizde olmayan futbolcu. elinden geleni yapıyor, maçlarda kaytardığını da görmedim. ama hep birşeyler eksik. hücuma çıkıyor ortaları iyi değil, defansta markajı iyi değil, pasları yeterli değil...

  hiç bahsi geçmiyor ama satılıp üzerine biraz daha konulup sağlam bir sol bek alsak çok sevineceğim. 2024-25 sezonunda en zayıf bölgemiz yine sol bek olacak gibi gözüküyor.
 • 776
  yeni sezonda kendisi as sol bek olarak değerlendirirsek çok başımızı ağrıtır. avrupa ligi için bile yeterliliği soru işareti iken şampiyonlar ligi’ne kendisi ile çıkmak intihar olur. rotasyonda değerlendirip, yerine daha sağlam bir bek alınmalı. ne yazık ki kötü bir savunmacı. savunması kötü olan bekin hücuma katkısı çok olacak ki katlanacaksın (örneğin ferdi) ancak kendisinin üst düzey hücum becerileri de yok.

  kendisini ilk 11 oyuncusu olarak görüp yedeğine de yusuf özdemir falan alırsak yeni sezonda da en büyük problemimiz sol bek olur.
 • 777
  2021-2022 sezonu bittiğinde sacha boey'in bizim seviyemizde olduğunu düşünen var mıydı? kendi bireysel çalışmaları ile gelişimini sürdürmesi ve okan hocanın sisteminin kendisini parlatması sayesinde bayern'e kadar yükseldi.

  köhn de 2023-2024 sezonunda almanya 2. liginden devre arası takıma katıldı ve devre arası gelen bir oyuncuya göre takıma oldukça çabuk adapte oldu ve sezonun sonundaki karagümrük* ile fenerbahçe* maçları haricinde gayet galatasaray seviyesinde maçlar çıkardı.

  2024-2025 sezonunda takım ile yaz kampı geçirmesi ve gelişimini sürdürmesi halinde sacha boey gibi avrupa'da dikkat çekici bir gösterebilir. nagatomo, van aanholt ve angelino'nun neredeyse dörtte biri oranında maaş almasına rağmen mevcut performansı bile galatasaray için kabul edilebilir seviyede bana kalırsa.
App Store'dan indirin Google Play'den alın